Adelina Ismaili, Triumf Riza, Enver Sekiraqa dhe mafia ne Kosove

Polici i forcave speciale te SHPK-se, Triumf Riza, u vra në Prishtinë më 30 gusht të vitit 2007. Disa ditë pas vrasjes policia e Kosovës arriti të arrestoj, Arben Berishën, që ka pranuar se është autor i vrasjes. Riza ishte i dashuri i këngëtares së mirënjohur kosovare Adelina Ismajli.

Në shtypin kosovar është përfolur se Enver Sekiraqa që kishte mosmarrëveshje me Rizën mund të jetë i përzier në vrasjen e tij. Enver Sekiraqa supozohet të jet udheheqës i një bande kriminelësh siedhe ka bashkepunuar me UDB-en famkeq.

Në vitin 2006 në një nga kasinot e Prishtinës kishte një përleshje midis Rizës dhe Sekiraqës gjoja për shkak të këngëtares Ismajli. Pas kësaj Riza mbijetoj disa atentate deri kur u vra me 31 gusht të vitit 2007. Menjëherë pas vrasjes së Rizës policia bastisi kafenë ”Sekiraqa” në Prishtinë, pronë e Enver Sekiraqës dhe familjes së tij. Gjatë kësaj dite pati edhe bastisje të shtëpive të Enver Sekiraqës dhe me këtë rast u arrestuan babai dhe vëllai i Sekiraqës.

Adelina Ismaili dhe Triumf Riza

Edhe babai i Triumfit, Shefqet Riza, në një letër dërguar Behxhet Pacollit ka akuzuar Sekiraqën se qëndron prapa vrasjes së të birit. Disa nga gazetat, posaçërisht gazeta Lajm pronë e Behxhet Pacollit, i kanë kushtuar shumë pak vëmendje kësaj vrasjeje. Sipas babait të Triumfit kjo ka ndodhur për shkak se familja Pacolli ka lidhje me Sekiraqën. Pacolli permes gazetes së tij, Lajm, është përgjigjur se nuk e njeh Sekiraqën dhe ka bërë thirrje që babai i policit të vrarë të mos manipulohet. Sipas Pacollit akuzat kanë për qëllim njollosjen e personalitetit të tijë.

Sipas avokatit të akuzuarit Berisha vrasje është kryer për shkak se klienti i tij është rrahur disa herë nga Riza. Berisha asnjëherë nuk i ka lajmëruar rrahjet për shkak se sipas tij Riza i kishte thënë: “Unë jam polic e ski çka me m’ba”.

Disa ditë më vjen hakmarrja ku mbeten tre persona të vdekur si pasoj e një shpërthimi që ka ndodhur në lagjen Dardani në anën e djathtë të segmentit rrugor Prishtinë - Fushë Kosovë dhe atë në komleksin e Lokaleve ku gjendet edhe Restorani i Enver Sekiraqës.
Njoftohet se Adelina Ismaili eshte zene ne vendin e ngjarjes,por pas pak minutash eshte liruar si e pafajshme sepse po shkonte tek mjeku.

Tashti, nëse e tërë Kosova ka folur që Enver Sekiraqa ka qenë në shoqeri me Arkanin, at’herë shtrohet Pyetja; Se përse asë edhe një Organ Ekzekutiv në Kosovë, nuk e ka marrë këtë njeri,në Bisedë Informative, për të parë se cila ka qenë natyra e lidhjeve të tija me Arkanin?! Nëse ka qenë bashkepuntor i Serbisë dhe tradhtar i kombit, a s’paska mbet vall as një trim në Kosovë që t’i hedh disa plumba mbi trutë tradhtare të këtij ?

E para, krimineli numër një duhet të jetë Presidenti i shtetit, që s’ka urdheruar Organet Përgjegjëse, për t’u hetuar Lidhja e IKS qytetarit me kriminelet e njohur Nderkombetare.
Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kur dyshohet në dikë, ai thirret për të dëshmuar para Senatit. Në dëshmi të tilla, vetëm pse është dyshuar në Lidhjet e tyre me mafian, janë thirrur artistë në zë si Frenk Sinatra, Din Martini e plot të tjerë… Edhe Presidenti Klinton ishte thirrur për t’u dëgjuar rreth aferes së tij me Levinskin…
Por, në Kosovë, edhe pse që të gjithë, kanë bërë me gishtë duke thënë; ” Ai ka qenë shok i Arkanit” asnjë organ nuk është marrë me një hetim për të vertetuar dhe deshmuar, ndoshta pjesmarrjen e Sekiraqes në krimetnga paramilitaret serbë.Në vendë të tij, organet në Kosovë janë marrë me arrestimin e çlirimtarëve!

Nga kjo vije në përfundim që: Sekiraqa ka qenë një kriminel i vogel karshi krimineleve të medhenjë!
Në asnjë vendë të Botes nuk mundë të ndodhë që të dyshohet që ke punuar kundër Vendit tëndë dhe të mos Arrestohesh dhe të mos mirret Drejtsia me Ty!
Pushteti Ekzekutiv në Kosovë nuk është marrë me kriminel e tipit të Sekiraqeve ngaqë ata u kanë siguruar qeverisje të mëtutjeshme, të rehatshme në krahasim me luftetarët e vertetë të krimeve, të cilet, si të tillë do t’i luftonin edhe pushtetarët!

Kosova po udhëheqet nga grupe mafioze që punojn si parti politike.

Kritiku

Dergoje artikullin me email Printoje artikullin

32 Komente

 1. Dori thotë:

  27 September 2007 @ 8:12 am

  “Nëse ka qenë bashkepuntor i Serbisë dhe tradhtar i kombit, a s’paska mbet vall as një trim në Kosovë që t’i hedh disa plumba mbi trutë tradhtare të këtij ?”

  Ajo ‘Nëse”-ja është gjë e madhe. Kush do ta vërtetojë dhe në bazë të çfarë ligji do të dënohet? Mendime të tilla e kanë lënë mbrapa Kosovën. S’kam dëgjuar shumë për Sekiraqën, por pak rëndësi ka se kush është. Vendosja e ligjit është shumë më e dëshiruar se vrasja e një krimineli. T’i kërkosh llogari pushtetarëve është shumë e nevojshme, por të thërrasësh për vrasjen e dikujt thjesht në bazë të akuzimeve është e frikshme dhe po aq mafioze. Shpresoj që kritiku dhe të tjerë që mendojnë kështu të bëjnë pjesë te pakica.

 2. artan thotë:

  27 September 2007 @ 8:57 am

  Sebepi i sherit,femra.

 3. Bejta thotë:

  27 September 2007 @ 10:47 am

  Se pari me pelqej shume tema po edhe texti…
  Se pari sipas mendimit tim duhet arrestuar Adelina Ismaili, e pastaj Sekiraqa…Nuk mund te kuptoj si mundet te mirren jetrat e njerzve per qiften e Angelines(prostitutke) edhe Sekiraqes(hajni)? NUk ja vlen !!
  Deri kur me?!
  Ndersa sa i perket partive politike, faji eshte i popullit se votat vine gjithmone nga populli…vetem kthehuni pak mbrapa nje search edhe shikoni kush kan qen shoket me te ngusht politikan te Adelina Ismailit dhe Sekiraqes??
  Adelina Ismaili —(nuk po mund te them) besoj qe e dini te gjith cila parti e ka perkrah kit kurv..
  Sekiraqa—Arkan,UDB ….

 4. Koth thotë:

  27 September 2007 @ 12:05 pm

  Dori,

  ku kritiku ne blogun e vet thote : “shënjeshtër i kam gjith ata që hapin dezinformata dhe me fakte dhe burime të paanshme do ti zbuloj gënjeshtrat e tyre”

  Ndersa ne shkrim qe e ka sjelle dhe peshku gjithashtu nuk thote asnje fakt, me te anshme me te paaneshme.

  Shkurt fare dezinformon. Une keshtu mendoj.

  Ne qe na duhet te themi nai mendim duhet te themi : ose dakort me shkrimin ose jo dakort me shkrimin;

  sepse:

  Mungojne faktet, mungon referenca per ato punet e agjentet e UDB-se, mungon gjithshka.

  Plus akoma : nje anonim kerkon te na sjelle tek e verteta e robve.

  O kritik

  mo bej te diturin dhe atdhetarin neper blogje, po leviz b.ythen dhe shko dhe bej denancim tek ato organet qe kerkon ti e mos na caj derrasat si shume.

  P.S. Kur behen zgjedhjet ne Kosove mer se si atmosfere lincimi politik me duket ky shkrimi mu ?

 5. Artan thotë:

  27 September 2007 @ 12:44 pm

  Eshte vrare nje polic,
  duhet analizuar vetem ky fakt,
  te tjerat jane filma me cow-boy.

  Shkrimi fillon:
  Polici i forcave speciale te SHPK-se, Triumf Riza, u vra në Prishtinë më 30 gusht të vitit 2007.

  Kush e vrau,
  e kapen
  shume mire ,
  puna u krue.

  Job done .!!

  Enver Sekiraqa , eshte kriminel..?…faktet ,fyte brenda , Job done.!

 6. Bejta thotë:

  27 September 2007 @ 3:19 pm

  Artan

  Mire e ke ti edhe eshte leht mirepo kush ta beje kete…cilet polic????
  frikacaket??

 7. ILIRJAN thotë:

  27 September 2007 @ 3:25 pm

  Absolutisht nuk mund te denosh dike vetem pse qarkullojne fjale apo se keshtu shkruajne gazetat.
  Ne qofte se duam te flasim me fakte, le t’i provojme ato dhe mandej secili te nxjerre perfundimin e tij. Tek e fundit peshku nuk eshte ndonje organ ekzekutiv, a qe ka fuqi ligjore. Me kujtohet se diku ne youtube kam pare nje video te Arkanit me Adelinen (ismajlin) ne krah te tij. A eshte e vertete se ajo ka pas qene e dashura e tij?

 8. Zana thotë:

  27 September 2007 @ 3:52 pm

  “Kosova po udhehiqet nga grupe mafioze qe punojn si parti politike..”
  Qenkemi bashkuar me Kosoven???

 9. tiranalb thotë:

  27 September 2007 @ 7:16 pm

  nuk mora vesh asgje. ca lidhje e zgjidhje qe nje zot e merr vesh se ku i bazon shkronjesi

 10. john thotë:

  28 September 2007 @ 3:52 am

  o peshku a u tha deti qe po notoni ne pellg.Si mor po shkruani muhabete kafenesh pa pike lidhjeje.Shume keq.Me akuzu dike per dashuri e me i ven fajin Adelines se vret tjetri per nje femer cka ju thote mendja? T’ju vij turp me ket shkrimin.Asaj i ka vdek i fejuari ju si plaka te keqija.

 11. Naim thotë:

  28 September 2007 @ 4:40 am

  Enver Sikiraqa nuk e ka var asken dhe nuk dota bente kurr ket, por njerzit po folin ashtu siq jav merr mendja dhe pa pasur kurfar njohurije ne ket rast dhe po spekulojn gjera te pa verteta. Enver Sikiraqa as qe ka bashkpunu ndonjeher me ndonje sherbimin serbe. keto spekulima jan tersisht genjeshtra.

 12. rita thotë:

  28 September 2007 @ 7:59 pm

  per enver sikiraqen eshte mafia i madh prishtines me pas mundesin e kisha zhdukur per 24 po me duken shum ,nuk e di qfare ka qen per para por tash e di duhet mu rrujt mos me pas pun me ta (grupen e sikiraqave). ndresa per adelin nuk mundem me than qe eshte kopsht me lule gabimi i saj eshte qe u perzi me ta por askush guxon me ja marr jeten askujna por kete fat e pat triumf riza qe me vjen keq per famijen e tij dhe per adelinen . nese mendoni triumfi eshte nje rang me enver gaboni

 13. beka st.gallen thotë:

  28 September 2007 @ 11:37 pm

  nuk di se qka po folet ne net une me sa e di se pari adelina ka qen e dashura e sikiraqes pasi esht ndar me sikiraqen ka shkaur me triumfin edhe triumfi si polic nuk ka pas nevoj me shku neper lokale ku esht sikiraqa familjes riza i shprehi ngushllime a femra asht krijesa me e poshter ne tok krejt femrat i bojn kto sene

 14. Qafir Arnaut thotë:

  29 September 2007 @ 12:11 am

  a femra asht krijesa me e poshter ne tok krejt femrat i bojn kto sene

  Oui mon liege. Cherchez la femme!

 15. PRshtina thotë:

  29 September 2007 @ 2:43 am

  Qysh ka than ai i moqmi Qysh e Lyp qashtu e gjan..boll keq po e vertet edhe triumfi su duft me shti therren kam te shnosh ehh qishtu popull shqiptar se edhe aj riza ja ka majt vetit kishe une dikushi sene vene kishe i pa prekshum shkurt e shqip “King”…ehh qishtu sa per adelinen kisha me than kogja do taraka i ka ndrru qka pi bjen me kan ….. pe dini vet.ehh tung ishalla jeni ju shnosh e mir te gjith..

 16. Qafir Arnaut thotë:

  29 September 2007 @ 7:43 am

  Kosovarqe…the ebonics of Albanian

  Qysh ka than ai i moqmi Qysh e Lyp qashtu e gjan..boll keq po e vertet edhe triumfi su duft me shti therren kam te shnosh ehh qishtu popull shqiptar se edhe aj riza ja ka majt vetit kishe une dikushi sene vene kishe i pa prekshum shkurt e shqip “King”…ehh qishtu sa per adelinen kisha me than kogja do taraka i ka ndrru qka pi bjen me kan ….. pe dini vet.ehh tung ishalla jeni ju shnosh e mir te gjith..

 17. rugova thotë:

  30 September 2007 @ 10:12 am

  ne ket ngjarje qe ka ndodh me policin triumf riza. po te ishte shkau .ne kosov nuk do te ndodhet kurr .se ne kohen e serbis nuk ka tgucu kush te vret policin e tasht ku jena

 18. nderimi thotë:

  30 September 2007 @ 2:56 pm

  Ne baz te thenave ne ket artikul dhe te pa thenave nete por te diturave per sekiraqen icili ishte me vyrtyte negatve per veprimtarin e tij kriminale para lufte nen perkrahjen e pushtetit serb me bashkpunim me te gjith mekanizmat dhe akteret e tij duke ju krye sherbime te ndryshme si psh vrasje me porosi prishje rendit neper shkollat shtepia me te cilat i fyente rend te gjith shqiptaret e sidomos dhunimit te nxenseve dhe gjutia etij ne shkolla me porosi te policis serbe por te gjithaketo ju deshten per te mundur me eperballu pushtuesin prandaj un them se enver sekiraqa kishte edhe anen e vet pozitive sepse ishte mik shtepie dhe mik personal i presidentit rugova te cilit i sherbeu dhe kishte pushtet te lidhja demokrake LDK me shum se strukturat e partis si psh fatmir sejdiu etj
  ne ket kontekst dua te them se i sherbeu presidentit ton te dashur dhe njekohesisht ishte edhe i dashuri ketares ton un konkludoj se kriminel do te ket por te mos jen institucional siq ishte enveri

 19. Qafir Arnaut thotë:

  30 September 2007 @ 3:42 pm

  Nje pyetje kam une per Enver Sekiraqin. Kur shkruan ai, a vendos shenja pikesimi?

 20. kaltrina thotë:

  30 September 2007 @ 5:48 pm

  e xhith kjo doti perket nj historij se qka ka humb kosova një polic i cili ka qen shum shum i zxhuar dhe qe do ti mungon kosoves qe do te shkon një koh e xhat deri tarrin nj te beht si tijumfi ngushllime familjes se riza

  kurse per enverin aj esht nj kriminel dhe kerkon plumbin ne ball

 21. buli thotë:

  30 September 2007 @ 8:46 pm

  ooo sa her e kom rreh at enver rotp apet ja qi

 22. Qafir Arnaut thotë:

  30 September 2007 @ 9:13 pm

  apet=prap/perseri (per ata qe s’dine Albonics)

 23. fani thotë:

  1 October 2007 @ 3:19 am

  hej me ket pun ka kush mirret ska nevoj kush per akend me then asgje kush e beri e paoson denimi i ligjit ton te kosoves e cila esht n ekrez te thell dhe do te jet per nje koh te gjat vall more njerz si jemi ber si ne shipri te dikurshme me vra vllau vllaun po ku ke pa more me ma policin a ka kuxovt dikush ne koh te shkaut me myt polic nccccc kjo esht jash normal qk a po ndodh te ne a ngushllime per familjen riza i qoft dheu i leht triumfit.

 24. PRshtina thotë:

  1 October 2007 @ 3:22 am

  Une kisha shummm per te shkruar per. Enver SeKiraqen po se di sa me kuptoni. Enver Sekiraqa nuk ka qen bashkpuntor i YU por per kundrazi ka qen Trim E JO kriminel qe shkruani ju te shumt po qe sdini as gje per ket njeri veq thash e theme Lexooo pak per historinE.S. Gjat Luftes ne KOSOV apo me mir te them gjat luftes ne Drenic E.S Ka pas perleshje me Kriminelin apo dhunusin e Motrave tona Shqiptare te ashte quajturin Laten e LLukarit ku e ka rrahur dhe therrur per vdekje me thik po Lata i ka mbijetuar ksaj tentim vrasje dhe E.S esht arrestuar nga Serrbet dhe esht mbajtur 3 muj paraburgim ne burg por pas mbajtjes te 3muajve bur esht liruar me ndihmen e shoki i ti Dalipit qe ka paguar nje shum t’hollash per lirimin e E.S …pas lirimit nga burgu E.S ka shkuar ne kerkim te ..Lates..ku osht perballur me te dhe ja ka njeh sakt (9) Plumba qati Lates po apet i ka mbijetuar por ka mbetur ne KoLic. Pastaj ka ikur nga Serrbet por esht arrestuar nga UCK’ja dhe e kan mbajtur ne burg te UCK’s. me akuz kinse esht “shpihun” i Serrbis (EHH KISHA ME NDERLIDH EDHE ME DIQKA TJETER SA KOSOVARI ESHT MALLTRETUAR NGA UCK’ja DHE JAN EGZEKUTUAR KINSE JAN BASHKPUTOR TE YU.. KA PAS SHPIHUNA PO SJAN KAN TE GJITH ATA QE JAN VRA NGA UCK’ja bashkpuntor te serrbis.KA QEN NE BELE ME NDONJE FAMILJE PARA LUFTES APO JA KAN PAS ZILI e kan akuzu SHPIHUN OSHT VRANE.:s:s::s…ETJ ….. )Enver Sekiraqen e kan Liruar nga burgi i UCK’s pas qe e kan Malltretu .me akuzes “Pse nuk del me luftu po ik ti nga serrbi ti je Shpihun”ku pastaj e kan liruar po nuk e kan lan me luftu ne UCK sepse pas Malltretimit qe ja kan ba E.S kan pas Frik Se mos esht mbushur urrejtje ndaj UCK’s sepse e kan mabajtur me dit te tera lidhur ne kemb me kok teposht ne Bunar :S edhe pas qe e kan marr vesh se kush osht e tek osht E.S e kan mar vesh nga nje i aferm te Familjes SekIraqa Komandant Leka. ehh qishtu Poeta te dashur mos u mirni shum me thash e theme qe ju kan perzi shumm me (Laten e LLukarit bashkuntorin e YU. Dhunusin e motrave tona e shum pisleqeve tjera qe ka ba aj njeri) por hakin e ti e ka mar aj esht vra gjat luftes nga UCK’ja me te drejt sepse ai ka qen shpihun i vertet i YU..

 25. fani thotë:

  1 October 2007 @ 3:27 am

  po deri kur te te zhgjat kjo ore kur ja kthejm ppushken njeri tjtrit a pak derdhum gjak per lir e dham shum njerz per ket tok e tash qka, te vritemi neves veti per qka per asgje per femra e tjera sene jemi shqiptar duhet mirrem vesh si njerz me fjal e jo me pushk ata qe kan qen te pushkes nuk jan mesin ton edhe ata qe jan sod gjall nuk e bojn kto po e bojn do qesi rrugaq qe skan as shpirt e as zemer ku po popull i flliqt kishum qen mos me kuptu si ne nuka askund jemi ber si shipri si rrebeli me vra njeri tjetrin bolll ma stop dhunes stop vrasjev ne kosv. mjaft ju politikan te kosoves me genjeshtrat e jaja se e mbytet popullin qysh ka than nje fjal dikush dek e dikush darsem qashtu ne kosov po ndodh kavdi triumfit e ngushllime familja riza ..

 26. x-person thotë:

  1 October 2007 @ 3:02 pm

  eshte evertet qe enver sekiraqa e ka vrar vet triumfin e pa vdekshem ai eshte i fjall ne zemrat e kosoves un i uroj ngushellime famlijes riza dhe adelines me me lot sinqeritet drenicaku……………

 27. blend thotë:

  1 October 2007 @ 4:13 pm

  Ngushlime familjes riza dhe yllit te estrades kosovare ,sa u perket femrave nuk jane ashtu si po thon te tjeret, gjithashtu adelina nuk meriton te trajtohet me ato fjale sepse ajo nuk eshte fajtore. Me vjen shume keq qe i ndodhi keshtu besoj se ylli i Kosoves do ta rimar veten dhe ti kthehet skenes sepse po i mungon shume adhuruesve te saj.Adelina zoti te ndihmote qe ta vazhdosh jeten tutje.

 28. Zana thotë:

  1 October 2007 @ 4:19 pm

  Shume e veshtire kjo Albonics veç.Ekam shume te veshtire ti kuptoj.Edhe une flas ne dialekt ,por di qe ka nje gjuhe shqipe qe shkruhet ne nje lloj menyre e jo si m’vjen per doresh.Veshtire……

 29. Qafir Arnaut thotë:

  1 October 2007 @ 4:24 pm

  Edhe une flas ne dialekt ,por di qe ka nje gjuhe shqipe

  Ti e dashur ke pasur fatin te mesosh ne shkolle te vertete, jo ne bodrumin e shtepise ne nje sistem paralel.

 30. labi thotë:

  1 October 2007 @ 4:58 pm

  oh onjerz enveri esht dhe ishte nje spiun por adelina dihet se ishte dashnorja e enverit por mavon si duket u be e dashura e triunfit te nd jer adelina nuk meriton te jet ne skenen e muzikes shqiptare se ishte ne mrdhanje me enverin un e di se pse kam punuar ne ne nje lokal emrin nuk dua ta them kur shpesh vinin te dy enver spiuni dhe adelina .. kjo sdo koment fre..

 31. nderimi thotë:

  1 October 2007 @ 6:58 pm

  ngushllime popullit te kosoves per merzit qe po i ka per se koti pasi kjo vrasje ishte nje marifet ne mes te perkedhelurve te instucionit te presidences. por pasi qe mbeten jetim nuk munden te merreshin vesh ne mes vete per te cilen gje kontriboi shum edhe adelina qe nuk ishte e sinqert sepse takonte klubit te pa sinqertve mos te them klubit kriminal
  dhe une mendoj se do te ket xhyq dhe adelina duhet te jet deshmitare

 32. ningja düsseldorf thotë:

  1 October 2007 @ 7:56 pm

  spari i shpreh ngushllime familjes riza desha me ju tregue juve qe po shkruani 99perqind pa lidhje mendonu pak se ka njerz qe i din gjanat hollsisht per triumfin njerzit flasin vetem fjal te mira per adelinen skam koment kurse per e sekiraqen kush nuk flet fjal tmira per pos atyre qe ja kan friken njeri qe e permeni per uqk tregon fakti ne procesin e grupit te llapit se qfar patrioti ka qen po atyre pak jau ka ba qka esht dasht me jau ba se aqta e kan pas ne dor edhe nuk ja kan hjek flamen por gjaja se kan pas pak arsye se ka qen nip i komandant lekes apo diqka i familjes te ngusht pastaj ka fakte qe ka bashkpunue me shkie pikrisht me shefin e udbes i cili esht lirue nga denhaga dhe jau ka than haptas disa gazetarve edhe per shum heroi te kosoves qe i ka qit ne kurth pastaj njani qe e permen per qat laten e koliqit qe e ka baper vdekje e i ka majt 3 muaj burg pa qen mik i ngusht i pushtetit te athershem nuk ka pas shanc me pa liri se i ndjeri naim kadriu per nji shuplak i ka pas mar 5vjet burg po do politikanave te kosoves jau ka nxan bisht me der se se mos me pas perkrahje prej atyre te mdhenjve moti ja kishin hup firmen e qe besa esht edhe klysh i unmikut se me kan qata shoket e ttriumfit me i pas kompetencat veq per 12ore e kishin kap po e fsheh unmiku se iduhet hala e kta politikanat disa nuk kan qef me kap se jau than kaqepin e don me perzie me parti politike qe nuk ka te bej msa nata me dit per behxheti nuk e besoi se ka xha ne ket pun po ai ka pare e atyre politikanve ju ka hi tut se mos po jau nxen grazhdin e ata per momentin jan tu qpurth si magjupi ne gjehnem mundohen me njollos gjithqka se ju nalet taxhia

Komentet per kete teme jane te mbyllura.
Per t'u mbrojtur nga spam-i, Peshku pa uje i mbyll komentet e cdo teme pas 60 ditesh.

 • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com