2 Komente

Sa krenar eshte per kete shprehje ky, apapapapapa!

Ne fakt nuk eshte edhe aq shume per te qeshur. Vendet e botes se trete dhe vendet ne zhvillim jane dhe do te jene vendet qe jane prekur apo do te preken ne menyre shume me te rende nga ngrohja globale.

Arsyet jane mese te qarta.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).