Kerkoj pak informacion (sa me te sakte) mbi kete teme ......

Fillesat e kesaj veshje....

A mund te perdoren keto veshje kur merret deftesa e pjekurise ☺ ?

Etj, etj.

 

3 Komente

ne amerike apo ne shqiperi? se ne shqiperi duhet te jete e eksportume nga jashte shtetit keto vitet e fundit, se kur kam mbaru une, jepnin 10 diploma ne dore kreret e universitetit dhe te tjerat ke sekretaret... qe gerthisnin me gishta ne vesh. sa i kam urry ato sekretaret kompetente te fakulteteve tona!

 jo e eksportume por e importume. 

eksporti eshte kur ti qit jashte diçka te vendit, importi kur fut mbrenda diçka te huaj.

Ik pyet njehere andej nga GOOGLE.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).