Tiger Woods "rikthehet", si tenist, thotë Gazeta Shqiptare/Balkanweb

Pas skandaleve për tradhëtirat e panumërta, tenisti me famë botërore, Tiger Woods rikthehet i hekurt në një revistë në kopertinën e një reviste prestigjioze. Muajin që vjen “Vanity Fair” do të tregojë pjesën tjetër të tenistit tashmë i turpëruar që gjithë këto kohë është fheshur nga sytë e publikut. Tenisti muajin që vjen do të jetë në kopertinen e revistës prestigjioze, ku 33 vjecari do të tregojë muskujt dhe pak striptizëm, duke i kthyer kështu një përgjigje të fortë të gjitha lajmeve kundra tij që janë publikuar kohët e fudnit në mediat botërore. Para pak kohësh Tiger Woods deklaroi edhe tërheqjen për njëe kohë të pacaktuar nga sporti që ai e adhuron dhe zotëron shkëlqyeshëm, tenisi.

 

7 Komente

Ops.

Nuk eshte lapsus, e pamundur te perseritet 5 here  "tenis".

 

E mo top per top, si golf si tenis njilloj eshte per balkanweb

Oh sa qesha. Top per top, hajt "topçiu i regjimentit III", Tigri i Pyjeve.

Surreale!

e me mir, i kan rrit topin, nder i kan bo. e kan pa kshu si zezak, kan thon qe do e ket icik me te modh, se kan harru qe ky e ka plaken vietnameze dhe e ka topin e vogel. mall qe s ka dhe plakun aziatik, se do e kishin nxjerr pingpongist

 e pabesueshme por duke e lexuar nuk e vura re ndryshimin, modifikimin, injorancen e gazetarit.....☺☺☺......kujt i plasi, e rendesishme eshte qe populli mbareboteror te kete per cfare te flase !

Edhe Anila reagoi pernjehere, sapo e pa budallallekun e kolegeve te saj dhe e korrigjoi tekstin pernjehere.........

por jo te gjithin

.

Perseri i ka ngelur nje tenist aty. smiley

Po kjo i falet Gazetes Shqiptare dhe Balkanweb, se ata shkruajne me dhjete gishta. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).