Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së radhës.

Burimi: Daily Mail.

28 Komente

Pse s'shkon te votosh ti, qen!?!

 Amerikan dhe te ecesh?! smiley

Ata t'jashtmit i përdorin makinat blu edhe për qentë, shqiptarët ankohen se parlamentarët abuzojnë me përdorimin e tyre.

Jetë qëni.

who let the dogs out, of the car !

 Me ne fund, drejtesia e ka kap kryeministrin tone, dhe ka vendosur ta izoloje, si kafshe e rrezikshme per shoqerine. 

That's the American Way of Living!!!

Sistem i ri navigacioni per makinat amerikane, i markes..........  qen  qen.

Blind police... make way.

hahaha kjo eshte winner. Make away ne shqip eshte bej tutje? Hahhahahah

Hapni rrugen... te lesh tjetrin te kaloje...

ce mo flasin anglisht qent e policise?.. zerr be?

qente le te lehin, makina ecen para.smiley

 Qeni: "O zot i madh qe je ne qiell, bej qe timzoti t`i prishet mendja dhe mos ta marre licencen e pilotit..."

"Te kam thene se tek peshku do perfundosh"! Tongue

"qeveriu e kap lepurin me qerre"

O Flo po ti çar bo zgjute qe m'8? Jo per gjo po ene mu kjo m'erdhi n'menie :

"Qeveria forte e kap qenin me makine!"

Pranej po e nderroj ene po e boj :

"Ndalohen te gjithe qente qe s'jone te races pekinez!" (shifni targen e maqines)

jam n'pune or ti shok 8.25 thote aty, une ne 8 filloj punen smiley

Qyqa! qe m'8 m'pune e? Ene una qe menojsha se kishte more fun skllaveria? Una shyqyr vij m'9 e gjys ene prape jom si m'onderr.

Hajd pune t'mare pra mona!

flm mono smiley

"Hej ju qen i kuq, a do te vish te pijme nje kafe se jam vetem!" smiley

Fitore , fitore ....pamje nga festimi per fitoren e zgjedhjve nga militantet pas zgjedhjeve te 2000000 ... 9 .... ku Pozita ruan kutite me fanatizem qeni .

pse s'me hyp dhe mua n'makin mer qen?

Tani do te parkojme...

 

 

CIA----Al - qaida

Ja dhe me ne fund  arritem te implikojme standarded  e jetes digitale ne ate reale. E mer cte zuri tani ne moshen e pleqnise mire qe duhet te nuhasesh idjotet por duhet dhe me i terheq.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).