Po mbushen rreth 2 vjet qe Kosta Trebicka denoncoje publikisht dyshimet e tij ne lidhje me aferat abuzive te shitjes se municioneve (fisheke), si dhe perfshirjes potenciale te djalit te kryeministrit. A ka nisur prokuroria ndonje hetim per keto dyshime? Dhe nese po, cilat eshte deri tani ecuria e hetimit?

2 Komente

jo

Perpara kesaj duhet te rihapet hetimi mbi "aksidentin" e Trebickes, pasi per mua ishte nje vrasje mafiozesh. Por me kete prokuror te [pergjithshem qe kemi nuk besoj se mund te ndodhe nje gje e tille. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).