Do te jem ne Londer per ne Shqiperi ne fillim te Korrikut, dhe duhet te khehem ne Paris ne mes te Gushtit.

A mund te me ndihmoje kush me ide se cilat jane linjat me ekonomike per te hyre e per te dale ne Shqiperi nga Londra apo Parisi?

Faleminderit!

7 Komente

më pëlqeu sidomos përshkrimi i udhëtimit me tren Londër- Tiranë. flm për nyjen!

Vallaj blete, mos ishte per kohen qe kam te kufizuar, me tren dhe me not do ta kisha bere kete rruge.

Rrespekte per idete e mesiperme!

Unë i kam vërtet qejf këto lloj udhëtimesh me trena të vegjël lokalë dhe tragete (sepse nuk i kam bërë ndonjëher&eumlsmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).