17 Komente

?

ka qene nje ne lagjen time,por s'ishte publike.smiley

Asnjera nuk te kall daten, peshk te keq dhe femer te keqe nuk ka,mund te ndryshoje cilesia por prape spielt keine rolle !!!!!!!

Brad !

Postimi qenka i mars 2010!!! Pse nuk pritet edhe nja dy vite te tjera perpara se te benit komente smiley

me mire vone se hyc.

si të njohësh peshkun në se është i ngordhur apo i gjallë ?

-ta thot vetë

Pyetja eshte goxha e rende.Sado mos te te pelqeje nje femer ,vete fakti qe eshte nje personazh publik e bene te rende percaktimin si te tille.Eshte e lehte ta shash nje figure publike.

Megjithese ,kot flas dhe une,se ketu vetem plumbin s'kane marre personazhet publike.smiley

"Femra publike" sikur thua banjo publike me ngjan mua. Shto edhe shqipetare, edhe e smiley

I ke inat femrat shqiptare ti Ajku ?

Brad, mos shtro pyetje me qark te shkurter. smiley Shqiptaret asfare, shqipetaret nuk i njoh.

Mire pa merak se i njoh une smiley

Mir geht es bei der Frage nicht um die Frauen, sondern eher um die Art und Weise wie die Frage gestellt wird. Frauen spielen hier keine Rolle. Zumindest nicht für mich. 

jaaaaa alles klar, es war nur ein scherz.

Trotzdem, wie sind die denn so, die Albpromi-Frauen? smiley 

hab keine ahnung.egal.

Bitte meqe dini mire Deutsch, konnen Sie bitte mir einen Satz ubersetzen?

.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).