Edgar Mueller - Gjermani

Nga Edgar Mueller. Artikulli dhe piktura te tjera tek Daily Mail.

 

Julian Beever eshte mbase artisti me i njohur per piktura-iluzionet 3D. Ai ka bere disa te tilla ne rruge dhe trotuare te disa qyteteve te ndryshme te botes. Ketu mund te shikoni nje video qe tregon Julian-in duke pikturuar "The Aveeno Fountain of Youth" ne Nju Jork.

Edgar Mueller, nje tjeter artist i njohur per piktura te tilla, thote se eshte inspiruar nga Beever.

 

Julian Beever

Nga Julian Beever. Piktura te tjera.

3 Komente

 Xhibo! Keto jane qe para se te mylleshin kutijat! smiley

Ku eshte Ruzhdija? :think:

Qiteni nga kutia, lereni ta shikojne njerzia. smiley

Ruzhdije .... ah Ruzhdije, sikur ta dije... smiley

 

Keto jane qe para se te mylleshin kutijat!

Imagjino, jeta paska egzistuar dhe PEK, para eres se kutise. :O

S'kam pare ndonje kshu dal vivo, them se do ishin shume te lezecme, sidomos per foto-berje, si qemoti qe shkonin kalamajte ne ato studiot dhe qendronin para ndonje tabloje qe te dukej sikur e kishin sfond real pamjen e tablose. lol

vallai gjibo, kto jane vertet qy para se tu myllja une ne kuti.

megjithate perseritja osht nona dijes, kshu qe ti rrofsh qe i solle.

po me duket se je bo admin i heshtur i ppu. vec ti sjell tema mer burre, si eshte kjo pune kshu ?

smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).