Peshqit ingliz besoj e kane degjuar me kohe:

http://www.youtube.com/watch?v=lwD1vQ_Gw2A&feature=related

klipi te katapulton direkt perpara TV, ose te le ul perpara PC, per te pare filmin Harry Brown. http://tvshack.net/movies/Harry_Brown__2009_/ 

Ndonese shume do ta quajne filmin, thjesht film huliganesh angleze, per mua qendron shume here me rast se patat e skuqme angleze qe na ka servir Gai Rici  keto vitet e fundit. Shpresoj ti shijoni.. 

 

 

 

 

End Credits Lyrics

When the blood dries in my vains and my
Heart feels no more pain
I know, I'll be on my way,
To heavens door,

I know when I'm not,
i'll be hoping i don't drop,
To a place where I will rise, like before,

I know when I'm not,
i'll be hoping i don't drop,
To a place where I will rise, like before,

I can feel, something happening
that I've never felt before
Hopeless dreaming will start,
Dragging me away from heavens door

I can feel, something happening
that I've never felt before
Hopeless dreaming will start,
Dragging me away from heavens door

When my mind stops thinking,
My eyes stop blinking,
I hope
Somebodys there.

And my heart stops beating
and my lungs stop breathing
in air,
I hope somebody cares,

When the blood dries in my veins and my
Heart feels no more pain
I know, I'll be on my way,
To heavens door,

I know when I'm not,
i'll be hoping i don't drop,
To a place where I will rise, like before,

I know when I'm not,
i'll be hoping i don't drop,
To a place where I will rise, like before,

I can feel, something happening
that I've never felt before
Hopeless dreams will start,
Dragging me away from heavens door

When my mind stops thinking,
My eyes stop blinking,
I hope
Somebodys there.

And my heart stops beating
and my lungs stop breathing
in air,
I hope somebody cares,

When my mind stops thinking
My eyes stop blinking
I know
At the end.

 

5 Komente

Hjuligëns movie?

Gai Riçin mo e sha, të paktën për Snatch dhe Smoking barrels, no.

Kënga është fantastike. Po ty Chene çne të ka kap dashni e madhe këto kohë për gjërat inglize?

 

When the blood dries in my vains

ju hev bllad in jor "vains"??? ar ju shuer?

PS: apostrofen e njeh apo perton ta perdoresh?

J,

Qytetare te botes mer, viktima te glloballizimit.. smiley  

Chene, më ngjiti keq kjo kënga, hallall. Një shoku im që e kishte pa kët filmin i kishte pëlqy tha. Unë jam on my way për shkarkimin. Do ta shoh së shpejti e do të them.

Ske nevoje me e shkarku fare, shko direkt te linku qe kam me siper, zgjidh nje nga linqet lart, djathtas, une do te rekomandoja linqe te megaupload dhe e shef direkt ne dritare. Shife Tvshack.net se nen kanale mund te zjgedhesh midis, filma, tv, dokumentare etj, eshte nje nga videotekat me te pasuara ne internet.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).