13 Komente

Hahahahaha. smiley

Georgie pasqyron nje pjese te konsiderueshme te Amerikes fodulle, s'kane pse apologize. Monsieur eshte produkt i ideve te tyre dhe populli meriton perhere leaders qe vene ne pushtet.

 Hahahahahaha smiley

Nuk cuditem qe tani jeton ne Dallas smiley...Ku ne Connecticut eshte kjo, se jam ne NY pas nja dy javesh ...

One more! smiley

I kinda like the Texan cowboy, Kor'. He has a flair for drama. smiley

La_rosee - Bush eshte i paperseritshem per gafat! Ne fund te fundit eshte mik i shqiptareve! smiley

Book upside down smiley

E per ca tu kujtu Bushi krejt papritur ty Korano. Apo ne menyre te pandergjegjshme do qe ti biesh ketij Bushit tone. Tre B-rat.

@albano - nuk ja kam me te keq Bush-it jo! Vetem po ve ne dukje se sa shakaxhi eshte miku jone! smiley

Bushi? nje nga te vetmit presidente te SHBAse qe nuk kish frike te thoshte hapur ate qe mendonte. Me duket pak si shume pa vend qe te perqeshet nga nje shqiptar. fundi i fundit, presidenti i SHBAse njeri eshte (ne fakt eshte institucion!!!) edhe mund te tallet nga ndonje, por jo nga nje qe vjen nga Shqiperia, qe aktualisht ka nje nga gjerat me te leshta ne presidence dhe perpelitet akoma ne regjime kriminale totalitariste ku njerezit nuk kane buke per te ngrene (etj etj etj x 1 miljon), dhe aq me pak mund te perqeshet nga nje qe eshte njohur me realitetin britanik. shkurt e troc, Bushi ishte njeriu me i pushtetshem ne bote per 8 vjet; dhe desh edhe zoti te na ishte ne krah neve.

Zot ato dihen .Por ne fund na lejohet te qeshim pak edhe me Bushin se na u be koka daulle nga daullexhijte e politikes shterpe te shpurres Berishiane .

psh vete ai ishte shume i qeshur ne shpirt , kujto rastin kur  e gjujten me kepuce dhe ku ? ne Irak !

Ishte nr 10 - tha smiley

qe ishte numer, numer ishte bushi. dhe njeri i thjeshte madje, popull. jo si princi i vendit ku banon korani, qe nuk eshte ulur absolutisht kurre (KURRE) ne jeten e vet as per te lidhur kepucet e veta. se do te duket si qesharake, por qe eshte e vertete.

mund edhe te bejme shaka, nuk ka ndonje gje, dhe nuk e thashe per ate; por te te dale perpara, apo te dale muhabeti ashtu, dakord, por kur hap teme vete, pa asnje lloj aresyeje apo shkaku??? kot me kot??? kete nuk e marr vesh. gjithsesi, nuk po them qe nuk ka humor te ato qe ka postuar korani. (megjithese nuk i ka vene re vrimat e plumbave te tabela ne foton e pare.)

e ja ti dali boja dhe presidentit xax tani, dhe ta shofim se si do aploxhajsin amerikanet.

hajt mo, sa te kene te hane, te pine, ene nafte per maqinen n'rregull eshte shumica miletit aty smiley

e fortesmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).