7 Komente

Ceshtja GERDECI nuk ka filluar akoma. Bej dhe pak durim sa te ristrukturohet edhe burgu i Spacit.

he mo se 26 veta vdiqen... s'u be nami.

Ceshtja Gerdeci??? Cfare eshte kjo ceshtje?..... Gerdeci..... eeee eshte ai fshati ku ra bomba, ... jo jo shpertheu bomba  dhe vrau ata njerezit qe ilegalisht kishin ndertuar shtepite afer vendit te bombes, dhe qe qeveria e coj bomben atje se nuk e dinte qe kishte njerez aty afer, apo dicka e tille

Per kete e keni fjalen? nese po aterehere .......

ehu u haruar kemi gjera me rendesi tani psh. Te hapen apo mos hapen kutite, apo si hahet ne restorant Krokodilii, ........

nejse as qe e di por di qe derisa aty ishin ngateruar me kuc e mac nga politika pozite-opozite shqiptare azgje nuk eshte bere dhe as qe ka per tu bere.

Jashte teme se kjo na shqeteson me shume di njeri gje A u hapne kutite? Po nusja e E Hoxhes a ka then ndonje te re? Cii ka qene amaneti i E Hoxhes kur vdq? Po per Garaldinen e Zogjit te pare cfare thuhet?  smiley

 gerdeci...30 katnare ne grope, kujt ju rrujt. ne shqiperi iken per dhjam qeni dhe elita smiley

mjer nenat qe qajne femijet e tyre,sikur te kishte pak seriozitet nga instancat shteterore,ndooooooooooshta do qetesoheshin pak smiley

 SHtyhet,shtyhet,shtyhet.....!

Shikoni  cfare Gjykate te Larte ,ka Shteti atje, si kotec pulash !

Image

Edhe pak.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).