Mqs jemi ne pune pak a shume , a ka ndonje lidhje interneti ku mund e shohim boterorin :D ??

 

20 Komente

 ...edhe free, edhe me lek!!!

me lek eshte vetem membership!!!  ndeshjet jane free! smiley

po te bojkotosh ndeshjet e atyre qe bien ere djath te prishur ke nje pizze falas nga Domino.

http://www.dominos.ie/

Meqe ra fjala ja, hengert duart ndonje gje eger afrikane Henrit !!!

une i bera upgrade tv-iut per botnorin...

espn ne tv dhe espn360 ne web mgjs orari eshte keq per ne kendej

espn360 sikur nuk punon per te gjithe apo jo?

 

ROJADIRECTA.

ka ndonje sugjerim tjeter per ndeshjet live online ?

Rrofsh oj Monde. Lumsi burri qe t'ka, morrsh i burr t'mir ishalla. smileysmiley

heu, thuj bre t'rafte llotaria, Take 4 a Take 5, se per kshu gjona te patretshme s'ia kena ngene smiley.

np, any time smiley.

atdhe.net

i ke te gjitha ndeshjet falas

Ore Lefter kur te pyeten se sa i ke te ardhurat u pergjigje:

LEFTY - 10 Qer 2010 - 12:20pm 

45.000 deri 55.000 euro ne vit

Ndersa tani je ne kerkim te site-ve falas per te pare ndeshjet e boterori. Ah pika qe ste bie gjirokastrit i dreqit. Po bli nje karte supersport 6 mujore (rreth 14 mije leke ose 100 EURo) dhe shikoi ndeshjet per se mbari.

c'ne une me rroge 55 mije euro??!! e di qe jeni peshq po mos e hani haq shpejt grepin!

ee sikur te isha njecik gjirokastrit do ishte mire...

ps. mos kerkon ndonje faqe per te pare filma falas?!

sa dhash tre linqe te kupa pa kapak 2010 per ndeshjen e pare. Kudo qe te hapim temat per ndeshjet, do perpiqem te postoj sa me shume lidhje.

chene, rrofsh.

leje se paskan dhe uruguajin, s'po i hapim kutite smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).