C'po ndodh me ultimatumin 2 javor qe kumbonin borizanet e PS-se me cakenjte si Ngjela &CO?

5 Komente

Ndodhi ajo qe pritej; malelarti deklaron se e ka gati paketen e propozimit per opoziten, te cilen e ka pergatitur jo se ja kerkon ligji, por per respektin qe ka per opoziten (keto jane fjalet e qursit, jo te mijat). Por vetem kaq; se cfare ka kjo pakete akoma nuk e dime. Eshte duke bere skriptizem me paketen e kompromisit dhe besoj se nga ora 12 pm te nates se sotme do ti heqi edhe breket per tu bere me ne fund transparent duke ju bashkuar keshtu me ne fund kreut te opozites qe ka mbi 10 vjet qe e ka treguar transparencen e tij perpara popullit. 

Asgje nuk do ndodhi zoto,Ramiz Aline do e fusi ne burg,kurse dyshes simpatike Rama Peza do ti marri vilen,edhe keshtu jeta vazhdon fillon kampionati boteror,Italia dhe Argjentina dalin ne finale,mund te shkoi me penallti dhe gjithe mileti turret ne plazh me buke me vete,kush ka desh me ik jashte shtetit ka ik e se can njeri trapin jo e lagu jo se lagu.

Nuk te pyeti njeri per kampjonatin e futbollit ty qafir soj sez... smiley

Ramizi ne burg? nga te erdhi kjo? apo per faktin qe guxoi te shkruante liber dhe te rrefente ca matrapazlleqe qe shume shqiptare i dine per bema?

Po kot o kot ta thashe ate punen e futbollit,duhet te shkoni me shpesh ne Shqiperi,kane ndryshu gjonat 100% nuk merret njeri me me politike si me perpara,nje muaj ndejta une vetem muhabet birre ,bastesh,femrash,,vetem ne refugjatet merremi me politike;aty rrinin gazetat stif nuk i blinte njeri as nuk e rruante njeri as per ultimatum as per greve urie e as per dreq a te bir.

vetem muhabet birre ,bastesh,femrash

jo se jena popll qefli e, por kompensojm mungesat e gjata. na u dogj shpyrti per ca ngjala Janine. dhe per i cik bejte rakie me gjize & qepe te kuqe...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).