Sipas një studimi të Gallup, popullariteti i presidentit Amerikan Barack Obama është pakësuar në mënyrë të ndjeshme që nga viti i kaluar. Në të kundërt, popullariteti i ish-presidentëve Bush dhe Clinton është në ngjitje.

7 Komente

shoke ka nje gabim ketu.

ky grafik i madh me flamurin amerikan qe i zuri pamjen nga deti temes me poete shqiptare te pas 90es, eshte gabim, eshte gabim.

te shkuara obames. clinton for prime minister.

O tropi.

te shkuara obames. clinton for prime minister.

 

Nuk kane Kryeminister ne Amerike, po President...

kush nuk puno o i nderum me shum!!!

mvaret nga fuksionimi i reformes shendetesore, qe fatkeqesisht po hecen me ritmin e breshkes.

Well, of course. Of course. What else was expected?

i expected to be worse smiley

per popullaritetin e kam llafen smiley

Epo dhe ndjenja e fajit skadon nje dite, dhe rrobte zgjohen. Kur llafet i mer era dhe vihet ne prove personi, duket se kush ka brume e kush eshte i mbushur me bajaga. Shpresojme era e Potusit te paafte te mbyllet me nje 4 vjecar.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).