qe nuk u kujtua kush me thene dy llafe ngushellimi per aktorin Llazi Serbo?

7 Komente

sepse jemi te zene me llogje kavaje. E ke vene re sa pak njerzillek ka neper forume? Ka gjithcka, nacionalizem, magji te zeze, shkence, filozofi, traplleqe pa fund etj.. Por njerzillek aspak. Mgjs parimisht e denoj vetvrasjen si akt, me erdhi shume keq per nje nga aktoret me dinjitoze te kinemase shqiptare. Ngushellime familjes.

ke te drejte enka. eshte vetvrare lexova. per fat te keq. nejse,  u prehte ne paqe.  ngushellime familjes.

une do ta kujtoj gjithmone si nje nga aktoret me simpatike, elegant,serioze te teatrit dhe kinematografise shqiptare.

ku vishej si kaubojs. gjynah qe s'vdiq ne duel.

rahmet paste.

u tha qe vuante nga depresioni, jetonte vetem dhe qe kish lene amanet se donte te vriste veten si Bekim Fehmiu..

very sexy man.

hajt mo jete qeni, sidomos kush eshte  mbi 60 vjec ne shqiperi, jete muti ka.

cte lesh e cte marresh

ishalla ka gjet paqe

ishalla!

 

pse jetonte vetem? Skishte fmi?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).