A keni degjuar per ndonje kompani ajrore (Ryanair, easyjet etj) qe do te filloje aktivitetin ne Shqiperi mbas liberalizimit te vizave. Nje kerkim i shpejte qe bera nuk me rezultoi se do kete ndonje.

3 Komente

ska ndermend te filloje njeri se ia mbyll gaz dibra pastaj  smiley

S'eshte nevoja te krijoje aktivitetin nje kompani e re. Keto qe jane mund te shtojne linjat. Bellair me duket se eshte lire.

po te kishte nje te re do ishte me lire dhe sherbime me te mira, po nejse edhe kjo qe eshte mund te shtoje linjat dhe jemi ne rregull fare pastaj ska nevoje fare per te tjere. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).