Sapo pash nje video ne internet ku vdes njeri prej korrentit dhe papritur me ra ne mendje se sa njerez ne vit takojne vdekjen ne kete menyre ne Shqiperi.

Cilat jane shkaqet kryesore jo-natyrale, sipas renditjes, te vdekjeve ne Shqiperi?

Jam kurioz, ka ndonje statistike te njerzve qe vdesin prej korrentit ne ate vend? C'fare renditje ze ky shkak?

Edhe nje gje nuk kuptoj? Pse vdesin kaq shume njerez ne Shqiperi prej korrentit? Si shpjegohet?

Video-ja eshte me poshte, por paralajmeroj se eshte tronditese, grafike, dhe ndodh sa hap e mbyll syte, mgjths qendron me ty per gjithe diten.

http://www.youtube.com/watch?v=72vFIYimt3Q&feature=player_embedded

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).