"Keto dite, tre ne kater reklama televizive jane per universitete mastera e te ardhme 'te sigurt'."

shpk

1 Komente

pa merak se keto dite do vershojne dhe reklamat per heqjen e vizave, ato per mitingje kutiste, ato per kundermitingje, e pastaj vjen dita aktuale e heqjes se vizave e kushedi sa do shtohen atehere keto gjera.

lum si ju me nje llaf qe jetoni atje smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).