17 Komente

ne vend te Eurosig,  duhet te ishte:    WC  Burra.

pse jo dhe gra? Apo diskriminim gjinor. Sdq konceptualisht ke shume te drejte.

edhe ti ke te  drejte.  mund te ishte gra...

por meqenese eshte vetem nje dere, atehere zgjodha rastesisht,  burra.smiley

Ju sigurojme juve, por ne vete jemi te pasigurte!

 hhaha kjo eshte me e gjetura.

e sigurojm ke zyra e xhamajkjonit smiley

Veshim banjo me pllaka majolike italiane apo spanjolle, sipas deshires. Pune me cilesi e siguruar nga EvroSig.  

"Me EUROSIG burgjet tona janë më të sigurta!"

Nuk eshte ndonje cudi, per Shqiperine. Per 20 vjet qe ka filluar ekonomia e tregut kaq duhet te jene mundesite, ata qe bejne pallate deri ne qiell hapen b...., kot.

Duket si Dera e Parlamentit te Jozefines

 Standarti i sigurimeve shqiptare!

Tapeti, i domosdoshëm në çdo rrethanë!

 Sa pashe foton, me kapi e qeshura, e ju marrte e mira ju marrte. Ne qoftese do ti perafrizonim sipas fjaleve dhe mendimeve te emigranteve aziatike, ajo mund te quhej; Europa e pas 20-30 viteve,  te cilet e shohin Europen gjithnje e ne degradim. 

 ne rast se eshte keqkuptuar njeri se kjo eshte zyre e eurosig... dyqani eshte dyqan lagjeje. Eurosig eshte poster i ngjitur aty per reklame, si vend i dukshem. Jo se eshte zyre e eurosig.

Pa viza ne evrope me police sigurimi evropiane,(eurosig,made in albania).

EUROSIG: Mos na shikoni gunen, na shikoni shumen.

10 ngjyra per meter katror

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).