A mund te me informoje njeri se ku shtrihet Devolli i Korces, cfare fshatrash/qytezash perfshin? Faleminderit

4 Komente

Self ,t'marrsha t'ligat sa n'gazep e paske vu vedin.Mos paç hall tjeter... smiley

 Ja per qejf tat..... se edhe pejetjen e ke bere te shtrember smiley

Tropoje NUK KA . Ate  e BERI Enveri ne kujtim e respekt te vepres se atyre njerezve malesore qe nxorren burra trima e me vlere si   Bajram Curri .Ashtu quhet zyrtarisht si QYTET . Per mullahet nuk ekziston B.Curri por Bithi i Lugjit ku eshte Lugina e Ujqerve ose Vuci doll!

Ka fshat Tropoje dhe Cerrnaje ose cerr - cerr zogjsh qe kendojne neper ferra .

Meso kete se ke kohe te mesosh edhe per Dragobine smiley

Te respektoj Naim dhe mu desh te perdorja emrin ( Nikun ) tuaj per ate lloj te shkruari . Po je prekur gje nje menyre dhe mos e kupto se te jam drejtuar personalisht .Falem paraprakisht smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).