Berisha:

Kam bere me qindra premtime.

I kam realizuar dhe shnderruar ne realitet qe te gjitha.

Nuk kam premtuar kurre.

... dhe ne qofte se me ka shkare goja ndonjehere per ndonje premtim te nesermen e kam anulluar ....

Per me teper:

www.balkanweb.com/videoAlbum/popup.php

4 Komente

... dhe ne qofte se me ka shkare goja ndonjehere per ndonje premtim te nesermen e kam anulluar ....


 lol

hahaha, kjo eshte tamam filozofi berishiane

C'na ka gjetur... vereni shprehje te dites.

Gjeja e pare qe duhet te dije politikani, eshte te flase.

Ku jane ata qe e quajne burre kete? lol

 Edhe nje gje... o njerez te PD-s, nese lexoni peshkun.
Mesojeni tuhafin qe ne politiken demokratike s'ka "Une" por duhet te thote "ne."

Pashe (per here te dyte) dje filmin "die Welle" ose "Vala/Dallga" sic mund te perkthehet shqip. Sa here gjate filmit me shkonte mendja te ky tuhafi skizofren.  

 Ky nuk thote vetem idiotlleqe..ai eshte idiot koke e kembe..

ta degjoc a mos ta degjoc, eshte ceshtja..

Ps. Pardon ndonje idhujtari berishian, nqs ka verdalle..

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).