Shqipëria është vendi i mundësive, kanë menduar dy spanjollë gjatë udhëtimit të tyre nëpër Shqiperi dhe shkuan në dyqan për të blerë bojra. Bëj edhe ti si ata, bëhu edhe ti Edi Rama. Për më shumë këtu.

 

20 Komente

 

Un e kom ngjyros timin per ket vit

 Un e kom ngjyros timin....

ja paske ngjyros edhe buzet ,ose e ke te lloit te vecante smiley .Ke plotsahumeaktiv ketu qe e pelqejne kete lloj "bunkeri".

 :smiley

 

 ..mire ke bere, por mos padashur,  ke harruar gje aty ..... disa gram CH4, ne ate kolltukun  gjithebojra ?

 Shkelqyeshem.

hahha monda, mos iu rente ne dore analisteve te kultures kjo foto smiley

videoja me pelqeu edhe mua shume, tipa fare dy spanjollet.

dhe do shtoja qe ka vend per Pepsin, Red Bullin, e me radhe smiley.

Personalisht ideja e spanjolleve shume me e lezetcme smiley.

mos i rente ne dore coca-cola kjo fotoja se e kemi advert per vitin e ri! smiley

 sikur ti tag-nim te gjithe bunkeret me gps e ti shifnim ne nje harte...

pastaj mund te vinin gjithe artistat pabuksa evropiane e te mprefnin penelen ne bunkeret tane...

Bëj edhe ti si ata, bëhu edhe ti Edi Rama.

 

 

Po he? Behu si Edi Rama he? Dmth t'i kthejme edhe ane te tjera te Shqiperise nje karagjozllek masiv si puna e Tiranes te lyer prej Edit?  Ne vend ta pastrojme vendin nga ky idiotizem 3 miliard dollarsh i dhuruar nga psikoja Gjirokastrit, tani ju japim mendime ketyre bojaxhinjeve nga cdo ane e botes te eksperimetojne ne Shqiperi.

Ashtu është, bëhuni edhe ju një Edi Ramë.

Para se ta "shpiknin" këta spanjollët këtë idenë, e kanë bërë shumë të tjerë. Madje është edhe një dokumentar amerikan i para 3-4 vjetëve, Bunker Mentality. Një pjesë e dokumentarit online.

http://greenleafcolor.com/FilmTV/Bunker_...

me e ngjiros  edhe u nji po thoni ? jo bre burre se skam kohe,pastaj une nuk jame italion si ani ce thone emrin;

Per vehten time i kisha fute nja dy kile dinamit -dhei kisha  bo ...dhe e kisha pastru venin nga keto gurzi me forme kepurdheje.Me me pvete mu njat kisha bo , gjith diten elume te zotit.Ja njat pune e kisha bo me pike te qejfit.

E me i ngjiros?juve  ju ka lone menja jeni bo si hipiket e anglise ne te 60-tat.

Jushkoni e bleni ngjyre dhe shkoni e ngjyrosni , emue me leni  ne kete oazen time .

mendoj se vendimi per liberalizimin e vizave meriton te jete ne krye te faqes po aq sa dhe ky lajm per bunkerat!

qyyyyyyyyyqa

po peshku eshte ultra komunist mi

ala se ke marre vesh

kta jane merzit pse i qelloi ky fat Sales

po cti bojme re, pac fatin e budalles i thone ksaj smiley

hajt ti gzojme motra

te pafsha sa me shpejt

mbahu se te zume deren

smiley

hahahah po motra ke te drejtesmiley

po mi s`me intereson hic se prej kujt e morrem vizen , rendesi ka qe u liberalizusmiley

hahahahahah mirse te vish dhe mirese te pafsha se me ka marre mallismiley

 Vrit menjen une,cne Klodi i BB me penel ne dore duke lyer bunkera.

Bëj edhe ti si ata, bëhu edhe ti Edi Rama.

Nuk e kuptova, qenka Spanjoll Edi Rama? Dmth Ed Ramos?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).