Para nje jave nje mikeshe e imja (shtetase hollandeze) fluturoi me Malevin nga Amsterdami per ne Tirane per nje kurs 3 mujor. Kur arriti me shpjegoi se kishte hasur probleme ne check in nga staffi i Malevit sepse nuk kishte bilete kthimi prandaj ishte detyruar te blinte nje bilete tjeter ne vend ndryshe nuk i lejohej te udhetonte. Kjo eshte hera e dyte qe degjoj nje rast te tille me kete linje ajrore. Nuk e kuptoj se cili mund te jete shkaku ligjor per kete sjellje prandaj desha te di nese nje gje e tille iu ka ndodhur dhe juve. Faleminderit.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).