Këtu mund të postoni skena nga filmat që keni parë, ndoshta po shikoni a keni ndërmend ndoshta të shikoni. Ju lutemi të mos postoni erotikë dhe pornografi, pasi shumë nga antarët e nderuar të PPU janë minorenë.

60 Komente

Scarlet jo Rossella smiley

Frankly darling, e kam ne shtepi Scarlet II keshtu qe s'eshte hic e vertete smiley.

PS: Cer dielli mi goce, shpresojme te jete me hene Nata, se diten gjume smiley.

 a single man......i detajuar e shpirteror....

brez i djegur dhe shume i renduar

http://www.youtube.com/watch?v=Q8DkmzIcDeA

 

 

Shqiperia ne NATO.
Ushtar Struga! Atdheu te therret ne detyre. Do mbrosh atdheun ne Irak!
Zoti komandant. Ky legen atdhe pse nuk me therret t'a mbroj ne Sharm el sheik

Si film, Hair, ka defektet e veta ne realizim, por kjo skene eshte nje nga skenat me te bukura te historise se filmit.

 

Ku është STALKER? I dua një mendim për "The invention of lying" me Ricky Gervais.

 

smiley  wow! Boss-o, cer qe kjo mer?

eh mer Ziko, ja edhe me geri kuper te krahasun.. cer do mo tani?

Emo i takon,

Si ish i "deleguar i .... tek masat". I vetmi ndryshim eshte nga "Are you going to take me in New York" nga filmi tek varianti i ZIkos "Do me marreç edhe mua ne Tirane o shoku.....?"

shiko se per ca gjona geri eshte me dobet, qe t'jena t'qart... s'lete njeri me shku puna deri te "ku shko hunda" e ku di se cer thote tjeter ingridja. gunen permbi tela, edhe bej tutje... smiley

 

E po sigurisht, se ne fund te fundit, Geri ishte mesuar ti bente keto muhabete e pune, ne ndonje klub nate apo krevat me pupla. Nderkohe, Ziko-ja yne, kendonte qe 5 vjeç kengen...  smiley

"Bij çobanësh kemi qënë,

Kemi fjetur ndënë tëndë"

Ua ha ( hasheku ngulte kembe qe me mire eshte 'bren " ) menja qe mund te kem qene konkurent per kete rrol . O une o vllai .  E fitoi Taqka smiley ... Po ku dini gjo Ju tere jeten servile pas te "MbeDheJve " mbetet . Nje persh te dyve me shume dashtuni me metrazh te shkurter shkurter se kur te rritem keni me me pa ke CERCIZI ne Rrap te Mashkullores .. Aty do u mesoj si  ti " bec  kakerdhite " ne trapeze smiley

http://www.youtube.com/watch?v=Sh_cUaXt5H8

Njeher pernjeher me melodi

http://www.youtube.com/watch?v=sGnPPFwOU-s

"Do me besh kakerdhi do me besh!" smiley

Ziko, ketu je diku mes karieres artistike ndermjet "Debatikut" edhe "çerçizit" (shikoje deri ne fund)

"Burre me te mire se Zikoja, ne gjithe kazane nuk gjen kurre! Pas tij po te vesh nuk humbet kurre! Degjo Bamken ti!"

 

http://www.youtube.com/watch?v=pZppairk1Sk

"Ate e di une " Boss  smiley ...po ja nje persh megjithse nuk e ka venin ketu . Por po ta ve tek suksesi i vizave e di qe do ma fshijne si negative ... Si gjithnje mo , gjysm e gotes bosh smiley Mjer ai popull kush e genjeu kaq keq !!!!!!!

Mos i digjo te gjitha kenget e kesaj faqje se me te vertet .....s'du me ta prish wiki wiki - n me and smiley

Gezuar  http://www.youtube.com/watch?v=XvL4aui81ow

Kane rrjedh shume ujra boss , jane zene vrimat e komunikimit nga xurnate e baba ka#it , malok i madh ka plase  , veshtire me u keqmirkuptue po nejse mo ....po gjithsesi per te mos dale nga tema na dhe nje smiley

http://www.youtube.com/watch?v=Y_sNWPDNlPY

Ate ftesen e Roshit ua kujto here pas here ketyre me drejtskrim smiley Tung i thone apo Flori e shkuar Floririt or TUNXH !

 

Adorable movie smiley.

PS: dhe ne s'kemi frike nga STALKER smiley.

...

E mrekullueshme. Faleminderit.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).