10 Komente

Po.smiley

 Nuk e di,por degjova qe Shakira u nda nga i fejuari ...sa gjynah smiley !!!

jo, pse jo, po sa......

Ai nuk eshte futbollist,ai eshte magjistar dhe si i tille meriton jo vetem "Topin E Arte".

jo pra jo!

Per kupen e botes qe fituan dhe golin ne finale duhet ta merrte Iniesta

Por mos harroni MESSI ka shenuar 68 gola me Barcelonen ne harkun e nje viti , e te mendosh qe nuk eshte pyke , nga assistet e tij bejne gol ate gjithe.

I madh i paarritshem ,Topi i arte me i shemtuar qe eshte dhene ndonjehere ka qene ai ne 2001 Michael Owen

mesi kete vit qe shkoi nuk e meritonte topin e arte...sepse ai personalisht nuk kontribuoi ne asnje titull nderkombetar me skuadrat ku luajti, barca dhe argjentina...

meritat duhet marrin lojtaret qe gershetojne talentin me rezultatin...sepse vete talenti pa rezultat nuk ka shume kuptim....

messi u turperua ne boteror. gjermania e injoroi ate bashke me maradonen.

Qe i pafat po per turp u mund Ekipi se Maradona nuk di me vendos nje ekip sic duhet ne fushe,dhe pse nuk shenoj messi ishte i pafat beri loje e gjera te bukura.Te shash nje lojtar si Messi dmth qe futbollin e shef me dylbi !

 

i mire esht dreqi, ske cthu...t'xhiro

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).