nisja eshte te shtunen ne daten 15 dhe kthimi ne daten 22

2 Komente

 Me fal qe po komentoj tek pyetja(oferta) jote pa patur nevoje per te, thjesht doja te thoja qe "oferta te tilla" mendoj qe meritojne nje block me vete tek peshku (poshte diçitures?).

Pra: 

Krijohet nje seksion me vete: Oferta per peshkataret! ku anetaret mund te bejne oferta nga me te ndryshmet falas per anetaret e tjere te komunitetit...

Oferta ne fjale eshte shembulli i perkryer... 

Ok, Mbreti, po si i behet per udhetimin Heathrow- Paris e  Paris -  Toulouse?

Thanks.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).