Amani, nje video te Vjollca Vokshit sidomos ne fillim te 97 kur jepte lajmet... Pls :(

Me ate rast sdo ishte keq dhe momentin kur Ekrem Spahia (sot zvminister i Mbrojtjes) dhe Antoneta Malaj hyne ne studion e lajmeve teksa Roland Roshi apo Arben Mevlani (se mbaj mend mire) po jepnin lajmet e ores 8 ne TVSH dhe thane: e pushtuam televizionin... 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).