Ndac sugjeroni faqe dhe per kenge te huaja, po per shqip eshte pyetja kryesisht, dhe mundesisht faqe qe te japin mundesine ti shkarkosh tek e tek, jo gjithe albumin.

14 Komente

Me sa di une eshte nje faqe per kshu lloj pytjesh, quhet WWW.GOOGLE.COM !

beemp3.com eshte shume faqe e mire per te huaja. per kenge shqip s'di, pyet andej nga tirana calling, mua youtube me del e tepron, por ne rastin e shqiptareve mendoj se me mire do te ishte t'ua blinim kenget.

instalo google hack dhe kerko me titull kenge

bredharak te kam nje pergjigje borxh. remote controllin vertet qe duhet ta instalojne, po kushedi sa 'ndihme' do te kerkojne pastaj dhe une jo vetem qe s'kam nge por s'jam as ndonje eksperte. por nuk e dija qe skype ka opsionin t'i shikosh ekranin pales tjeter, se ashtu do te isha orientuar me mire.

jo me ca borxhi...nuk e dija ket punen e skype se nuk e perdor.

mp3base

mp3raid

gjej aTube catcher ne google.shkarkoje eshte falas. ky program te lejon te shkarkosh cdo kenge nga youtubi ne format mp3 mp4 ose dhe video po deshe. eshte komplet legale dhe falas.

 mp3raid.com eshte me i miri.

Shkarko Youtube Downloader dhe ne youtube shkruj kengen ose kengetarin e merr ne mp4 me pas e konverton ne mp3 po do e ke te YD opsionin

 

 

ne emer te 1/7-es se shqiptareve anembane botes ju falenderoj per pergjigjet tuaja smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).