Besoj se ato qe tha Imami te Babaramo dhe ato qe po thote Ngjela tani mund te jene material i mire diskutimesh.

10 Komente

 Cfare thane?

c'behet sot?

 

Te News24 copa e mishit per top Collaku, thote se eshte i pakenaqur nga protestat pasi ato mund ti prishin qetsine kafepiresve..

Bushne, me pelqeu pergjigja, here tjeter te Liqeni a ne stadium smiley.

Jo ke stadiumi se bohet lidhja, opozite-presidence... pra ngel Liqeni ose ose mali me gropa..

Stadiumi pucist smiley

ta shemim!

ah-- keto jane levizje marksiste qe kopjojne ato te amerikes latine, se shpjeti opozita do dali maleve, prandaj dhe do fillohet nga liqeni..

Ky collaku duket se ne Amerike ka ngrene vetem McD.

Nga Liqeni ne Dajt, c'u be, nje cap eshte smiley

Diplomati thote po sigurisht ka dhe plumba... diplomat part time..

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).