Kaq shume kohe u dashka per te hetuar nje video, eshte apo s'eshte origjinale?

Pse nuk po e permendin gazetaret? Ku eshte cuar per hetim, kur del pergjigjja?

2 Komente

Ilir Meta keto dite, para se te flere i lutet zotit qe tia rrise dhe pak koken, pastaj falenderon Berishen me Ramen per vrasjet e 21 janarit dhe per ato qe pasuan, pastaj kontrollon shtepine per cimka (qe mos incizohen naten gjera intime, si fjala vjen ndonje pordhe) pastaj ja fut gjumit, se te nesermen do mbaje fjalim me adoleshentet e LSI-se (Pango ka aplikuar per tu bere LSI-ist).

 

Media? Muc Nano po ta thote troc qe Berisha ka blere ambasadorin amerikan nepermjet atij Lajcakut, keshtu qe s'ka si te kesh besim tek New York Times me, pervec atyre artikujve qe perkthen Muci (ai i zgjedh ata te painfektuarit).

Fahri Balliu po ta thote troc qe puci qenka si krimbi; kur e pret pergjysem ai rritet, dhe qe djalli ka ardhur ne toke ne formen e nje bjonde alamet p...rokurore.

Nga te gjithe mediat qe shfletoj online, vetem nga Zeri i Amerikes marr vesh se ca ka ndodhur; te tjerat jane zhurmuesa. Dhe per sa kohe qe Muci akoma s'me ka thene qe dhe Zeri i Amerikes eshte kompromentuar nga Berisha, do te vazhdoj ta lexoj.

 

+1 smiley ej po me lexon menjen apo si

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).