Kam nja 2 jave ketu qe vetem po diskutojme per videon e Metes dhe gjullurdine qe i vjen pas. Pothuajse te gjitha i morem vesh, deri edhe grindjet e Rucit me Ramen. Une vetem kush jane ne videot e tjera nuk e di akoma, keshtu qe nqs e dini, ... flm paraprakisht per ndarjen e informacionit me shqoqerine Peshkiste

 Dhe Pyetja e dyte; Kur kane ndermend ti nxjerrin, ne 7 Maj ? 

10 Komente

S'besoj se prifti ka vidio të tjera , mendoj që ai e ka  thënë për presion që ka efekt pasi me siguri ka bërë dallvere dhe me ministra të tjerë. 

ka edhe tjera po do publikohen me afer 8 majit

hau shuer ar ju?

Mendohet se Prifti ka rregjistruar 6 muaj rrjesht dhe pervec kesaj ka grumulluar edhe dokumente sa ka mundur. Disa here ka pohuar se ka edhe video te tjera te hidhura, dhe shume te tjere kane folur per 2 video qe mund te nxirren se shpejti. 

Diku kam lexuar ne Peshk se jane rregjistrime qe kompromentojne Berishen dhe Familjen, por gjithsesi behet fjale per llafe, asgje s'eshte e sigurte deri diten kur ti shohim vete, sic pame te paren me Meten.

Besoj se kane per ti nxjerre gjate fushates elektorale, mundet  edhe me shpejt. Te shohim

 

 Pa i dale tymi videos se Metes, nuk do nxjeri tjetren ai, keshtu ka thene, ai do "plumb e koke"

Ishalla ky Prifti nuk eshte qejfli gjahu si ai i shkreti Trebicka.....Mandej vijne edhe ekspertet prej Virxhinias e thone:Tak mos luj ...ky asht thjesht aksident....

Po pse, s'ke degjuar ti qe njerezit rreshqasin edhe mbi lekura bananesh dhe shkojne per lana?

Pritna Zot t'keqen..nuk e din kurr njiri i shkrete prej ka i vjen e keqja...smiley

aman se ai debil eshte hajdut i madh

ne mos e zente berisha me qifte gjahu, do ta zene haqet e hajdutllekut

po gjithesesi, kam pershtypjen se nuk i duhet gje njeriu as ne boten tjeter, kshu qe sbesoj ta gjeje gje, do vazhdoje te shijoje paret e vjedhme

 

Priftit ne fakt ju hap barku per popullin,s'e kishte me Meten smiley

bir o nene ke te qash me pare....

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).