uot dhe hell hepend tu Gramoz Ruci? ku eshte, sikur s'po e shohim me...

14 Komente

Te mungon shume?

zoto, gramozit i ka hup cuni n"egjypt. gramozi vete po kerko numrin e tel te mubarakut qe te ndalje zjarrin. ishalla po e gjen se edhe vete bamiri osh n'merak.

ku eshte AM-TR,  te na beje ndonje update te mundshem  rreth Gramoz Rucit?smiley

po Bashkim Finon, e keni pare gje?smiley

hahahhahahaa jom bo vip un kshu smileypppp

 po ngushullonte familjen e te ndierit Aleks Nika, sot ne dreke. bashke me krietarin.

 

 nuk ma zune syte...

po po, e pashe, thenks.

a o gramoz, na u thane syte. 

Ore megjithmend ku eshte Gramoz Ruci?

Gramozi eshte ne bunker po pergatit hapin tjeter te puçit

ne tirane eshte, qe ne tepelene ca dite

dhe ma shate here tjeter gramozin, u hyra ne dru smileypp

p.s. sot ka qene ne seli

 Amon ishalla o pajtu me Edin. Te na rroje partia.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).