Jane disa studime te gjeologeve greke dhe te agjecise prestigjoze te energjise Energyobserver te cilet kane zbuluar rezerva te medhaja nafte dhe gazi natyror ne zonen detare te detit Jon e cila do t'i falej Greqise dhe qe u anullua nga gjykata kushtetuese. Ketu gjeni dokumentin e plote ne PDF.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).