Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mire.

 

Foto nga NOA

21 Komente

Shesh i gatshem per te premten e katert

 

third way  e mirepritur g99shat bene nje vrime te madhe ne uj

New Blloku!

me thuaj cfare rojesh ke te te them cfare kryeministri je.

kurse pozicionimi strategjik i g99es besoj te kete te beje me shume me piadinat e meduzes sesa me ndonje arsye te imagjinueshme gjeopolitike.

Ndalohet G99

pse,  ekziston akoma G-99 ?!

Pytje me vend.

hahahah karrierist na e shtove icik jeten me kete kengen.

- ne fakt une ne foto numerova 12 rrathe smiley

mos me thuaj qe numerove dhe rrathet te koshi i plehrave dhe rrotat e dyrrotaksheve 

 

for a while I was a counting square, counting circles Tongue

hahahha me koshat e plehrave do ishin bere 20. 21 me gjithe logon e noa-s.

these days it's cooler to be square than to be hip smiley

Nje xhiro nga shtepia e kryeministrit!

Viva la rastësia! Diçitura 77 tok me G99-ën smiley ...

99 Düsenflieger, jeder war ein großer Krieger,
hielten sich für Captain Kirk

99 Kriegsminister, Streichholz und Benzinkanister
hielten sich für schlaue Leute
witterten schon fette Beute

Japim me qira G-99  kati 3-te.        tel:0650505050505. 

Ketejza, nga kalon rruga per t'i punuar 99-ç-in po/pull/litikes

RUGA ASHT XAN.....

 

"Partia" g99

Kjo quhet politike ekologjiste se ja del ne mbrojtje te te gjitha specieve ne zhdukje.

Mos osht gjo rrugica e shpise se Sules kjo?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).