Pergjysmohet numri i klienteve ne furrat dhe dyqanet e bukes ne qytetin Lezhes per shkak te alarmit ne media per perdorimin e lendeve te rrezikshme ne prodhimin e bukes. Prodhuesit e bukes ne Lezhe deklarojne se po ndeshkohen padrejtesisht, ndersa shoqata e prodhuesve te bukes, nuk hedh poshte mundesine e perdorimit te ketyre lendeve edhe ne Lezhe.      
 

http://www.balkanweb.com/videoAlbum/popup.php?vIDCategoria=47&IDVideo=9760&va_id_video=9760

2 Komente

Thanks admino!

per pak harrova, KAFSHERI!

filmi ''perballimi''.  te ka sjell babi ''buke lepurushi''....., tha

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).