Gjatë mbledhjes së djeshme të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve u miratua edhe lista e kandidatëve për anëtarë të Këshillit Bashkiak të Tiranës të Partisë Ligj dhe Drejtësi të Spartak Ngjelës. Lista e kësaj partie u kthye për rishqyrtim në mbledhjen e fundjavës për shkak se kishte më shumë femra nga sa kërkonte Kodi Zgjedhor.

Panorama

12 Komente

Po nqse ka me shume meshkuj nga sa kerkon Kodi Zgjedhor a do te kthehej per rishqyrtim?

... po sa burra dhe sa gra kerkon ky kodi xhanem?

PS. .. eshte tejkaluar numri i grave!! Kjo lloj llogjike duhet te zere nje vend te nderuar ne librin e cudirave worldwide! smiley

admin, ne fakt subashi para 2 vjetesh beri dicka te ngjashme prej % se larte te meshkujve. tjeter gje se s'ngjiti.

megjithate shume, shume falemnderit per vecimin e kesaj. tani qe ia arritem kesaj dite, mund ta abortojme levizjen feministe se shume po na shendoshte.

tuu meni uimen? ou no-no-no-no nou.... tuu meni uimen iz nou guud.

It's iven beter dhen gud, it's eksellent smiley Uimen rull smiley

dhej ruull dhe harts of men... nou mor dhen dhet. bat dhet's inaf tu hev dhe pllenet spinning for enadher kapell of billien of jers... rajt? smiley

Ju ar olluejs rajt. smiley

 jeah rajt!

Aj ment it smiley

:| if ju sej sou.

g'najt.

uat's seks gat tu du uidh it?! 

sou it uoz for seks! Deeeem! mi stjupid, mi thot dhej uoz tokin ebaut xhender... stjupid mi! smiley

seks? aj laaajk seks.

 Profesionalizëm i lartë e kanë kuptuar mirë frymëne kuotave . Trapa ! :smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).