Ej, eshte nje reklame e Vodafonit Shqiptar, me nje cun t'vogel duke pikturuar bluzen e Kombetares tone ne nje mur qe e pashe nje dite ne Youtube (por qe nuk po e gjej dot me).

Eshte muzike filmi shqiptar, po nuk po e gjej qe nuk po e gjej dot, as si video, as si muzike, dhe as se kush e ka shkruar.

 

E di njeri per cfare po flas? 

Na hudhni ndonje llaf! 

Rrfshi. 

1 Komente

 S'paska kap gjo leqja jeme? smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).