Përsa i përket Facebook-ut, ju e keni marrë vesh, nuk kam ç’të them, por, të dashur zotërinj ministra, të dashur qytetare e qytetarë, duket se kësaj radhe Facebook do të përcaktojë rezultatin e zgjedhjeve. Mosha dixhitale është bërë dimensioni më i ri dhe ndofta ndër më madhorët në këtë proces zgjedhor, në këtë fushatë elektorale. Ndaj ne do të vazhdojmë të ecim me shpejtësi drejt kësaj moshe. 

Sali Berisha

12 Komente

 Po a din ky rob, se mosha dixhitale sot ne shqiperi, nuk ka moshen per te votuar...????

A e din ky njeri se mosha dixhitale, mund edhe te mos jete votues ne shqiperi...???? apo  rrofte Lek Plepi......., z/v kryebashkiak.....

o alidems "mosha" dixhitale nuk vlen vetem per bashen po vlen edhe per ramen! pse nuk i mbledh dot Rama aq "kalamanj" dhe emigrante sa Basha ne facebook?? hidhe njecik me larg veshtrimin dhe mos shif vetem kembet e tua.

Thagme.

ehuuuuhah! hang the wool to it.

 Ah ty cafte Mark Zuckebergu ishalla se na cave pallen. Demagog i ndyre.

thashe: po pse duhet te lexoj traplliqe, kur fare mire mund te degjoj "sway" nga carla olson dhe mick taylor. edhe ate po bej. it's just that demon life has got u in its way.

PS. Lul, nuk kam pas kohe fare fare! Por neser do jete me shprese better. smiley

Facebooku tregon trend sipas meje. Ja qellon ose jo, do gjykojme nga 10 maji kur te merret vesh rezultati. Nqs fiton Rama, facebooku ja ka fut kot. Nqs fiton Basha, ju lutemi hiqjani kapelen z. Facebook. lol

 Të mos përdorte dhunë ky farë gjëje, do të ishte një copë mti politikan, nga ata që marrin 2% për çdo zgjedhje, dhe qeshin dynjaja me të. 

Duro dhunën, duro dhe idiotësitë e këtij copë trapi. 

të 10fsha e të pshurrsha mu në varr, o Sali Berisha. 

 

Vazhdoni mbas përceve te Sales ju.

Fiks e ke thanë

When Barack Obama was sworn in as the country's first African-American president, he was as different from his predecessor George W. Bush and his team of "old school" politicians as an iPhone is from a rotary dial telephone.

Obama wasn't the only candidate to use Web 2.0 tools during the election campaign," says Fraser, coauthor with Dutta of Throwing Sheep in the Boardroom: How Online Social Networking Will Transform Your Life, Work and World (Wiley, 2008, ISBN: 0470740140). "But he was the only candidate to master it and use platforms like Facebook and YouTube to appeal to a new generation of Web-savvy voters. He is the first occupant of the White House to have won a presidential election on the Web."

  ...... te njejten gje do arrije edhe Basha  per bashkine e Tiranes....

te kripsha mendte!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).