Sa festohet festa e beqarisë në Shqipëri?

18 Komente

 15 shkurti thua ti(Shen Faustini)? 

Ne Shqiperi s'besoj te ekzistojne single, 80% e njerezve, ne mos dike zyrtarisht, nje dashnor/e e kane. 20% kane ne mendje dike qe s'ua var, ndaj s'festojne gje smiley

Jo jo, po e kam fjalen per festen e beqarise qe behet para se te martohesh!

 Aha, lamtumiren e beqarise... me ate kurveri qe ka ne Shqiperi eshte perhere feste smileyme ate kurveri qe ka ne Shqiperi eshte perhere feste 

Big Grin ca feste e embel duhet te jete smiley

 Jam larguar nga Shqiperia se po shkoja drejt diabetit smiley

lamtumire, feste... quaje si te duash, thelbi njesoj eshte...

Lamtumira e beqarisë nuk festohet, po qahet smiley

 Mjafton nje zevendesim zanoresh dhe fjalia merr kuptim me te bukur smiley

Per meshkuj s'kam degjuar, por femrat e organizojne gjithmone e me teper. Une kam qene ne dy, shume gallate. Kam degjuar qe ka dhe stripera qe merren per kercime me brecka te vogla, po shoqet e mia preferuan ta organizonin thjesht si a girls' night out me shume kercim dhe kokteje. smiley

A ka ngelur ndonje "feste" e huaj qe s'eshte kopjuar ne Shqiperi? Ah po, me duket vec Ditet e Pavaresise (p.sh. 4 Korriku) kane ngel.

Edhe 4 korrikun mund ta festojme, mos te te duket cudi. smiley Por festa e beqarise, festohet kudo dhe s'me duket ide e keqe, mblidhen vajza ose djem qe jane miq dhe argetohen...vetem jo 1 nate pata dasmes, se rrezikon te zgjohesh kur te kete mbaruar. smiley

Ca te keqe kishte komenti im qe nenkuptonte se festivitetet beqarise jane ne korrelacion te drejte me aktivitetet masturbiste?

Ku qendron tabuja ne kete mes, tek masturbimi apo tek beqaria? smiley

P.S. Gjembi, se mos je ankuar ti prandaj e kane fshire. :O

Po xhibi, e pranoj, une e bera. Sepse me fyeve rende smiley

Kerkoj falje.

Having done that, na trego pak si e feston ti beqarine, meqe e festoke me mendim ndryshe... smiley

Very sneaky xhibi. I bie pak nga Kina po s'ka gje, t'a falim smiley. Nuk kam c'ti festoj me beqarise (does that answer your question?).

does that answer your question?

it doesn't answer neither question, perkundrazi, shton nje sere pyetjesh dhe dyshimesh per mardheniet e tua me institucionin e beqarise...

 Si festohet?

E feston me dashnoren.

Dashka me u shkri akullorja keshtu?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).