20681-calculating_numbers_use.jpg (532×400)

531 Komente

Asnjeri ne bote nuk del jashte gabimit njerezor

smiley

e kemi dashnor t'fjals s'lir! po kur esht edhe poetiko-filozofik dreqi.

 vertet priste dikush burreri nga Berisha? lol

 nqs nuk e pranon dhe Basha rezultatin, eshte legen.Mos prit civilizim nga kta.Po Jozi qe i kerkonte Rames te pranonte rezultatin kush eshte mor aman.

Berisha: TE HAPEN KUTITE!!!! smiley

tani do kemi Salen qe do protestoje per kutite

hahaha

what goes around, comes around smiley

 

smiley

puna eshte qe tani duhet nji peshk i krahut tjeter me e kutizu ppu-ne per nja dy vjet. apo e bo dhe i njejti thu?

 veza ke veni sales! ptu kellire!!!!!

Sic e kemi thone ne fillim, ta theksojme edhe iher, tani RUANI VOTEN!!!

Kafshet prej mali e shpellave nuk dijne as te numerojne

Di njeri, votat e pavlefshme ishin me shume ne favor te Rames apo Bashes? Se degjova Arvizun mbreme qe tha se "po te isha une, me nje rezultat kaq te ngushte do te kerkoja rishqyrtimin e votave te pavlefshme." Shpresoj t'i vene kapak sot kesaj pune e te pranojne rezultatin, por kam frike se do vazhdojne t'a bejne terkuze me kontestiome, rishqyrtime, akuza si gjithmone.

dje ishte Basha pare, keshtu qe Arvizu me shume mundesi e kishte per Ramen

rame rehat me n'fund!

Hallall Sales qe doli ne vend uli gjakrat. "Rama ka fitu me pak vota" tha.

Natyrisht do priten votat e kontestuara te dy kutive te parafundit, por sma merr mendja se rezultati ndryshon. Rama nuk meriton ta denjosh me urime gjithsesi.

 sala, si gjithmone u tregu shkerdhele. "Sipas databezit tona kemi fitue ne" -tha 

AS MISH AS PESHK - thote Sala smiley kujt ti besojme moj aman smiley

Epo te genjeje buri (me nje r) duke shkuar 70 vjec ne kete fare feje eshte turp i papare. Si nuk hapet dheu ta perpije me gjithe PD e kafshet pyllore qe i vene nga prapa. Urime Rames per fitoren, megjithese teper e vuajtur.

  :-D

kjo u be kumar, me mire monedhe bin rehat te gjihte

+/- 10 vota janne hicasgje.

 

 kane dale njerezit rrugeve, ka 30 min qe degjohen brohorima!

 kamariero, teme te re pa garnityre pls smiley 

bah, KQZ ka per kutine e parafundit +56 vota L. Basha.

+66 Rama te e fundit, del Rama fitues me +10 vota.

S'e di pse te PD brohoriten?

Fjalimi i Sali Berishes ishte shume dinjitoz. Pergezime Lulzim Bashes sidoqe te perfundoje.

ej, vej re nazarkon...deri para se rama te fitonte po thosh se duheshin kerku prova per me provu manipulimin e zgjedhjeve ne TR; tani, me qetesi per t'u pas zili deklaron: rama fitoi, procesi ka mbaruar! smiley

smiley

Dridhe Like me *** fabrike i thone kesaj smiley

lol s'e pashe, po kete te fundit besoj do ta kete thene me nje ngritje supesh dhe nje ngerdheshje mosperfillese, medemek "car e diskuto mo, ka mbaru ai muhabet, mos e zgjat".

 ne fakt bredho, provat duhet te dalin, nje e me nje. Nuk mund te behet me keshtu!

Po sikur te mos kete asnje prove?

plako, e perseris prape: pse nuk manipulun gjo ne Elb., Durres, Korce etj ku fitoi PS?
Ishte me e lehte ne TR apo ca tjeter?

Qetesohuni njerez e boll me keto idiotlleqe qe kjo zgjidhet me pushke e kallash!

Cfaredo te shpalli KQZ, kandidati humbes ka te drejte ta kontestoje rezultatin meqe ndryshimi midis fituesit dhe humbesit eshte me i vogel se numri i votave te shpallura te pavlefshme.

 Admino teme te re: Shampanje dhe...sherrnaje smiley

si dhe panolini per moshen e trete...

Tema tjetër: Rezultatet, PASI u numëruan!

Faqet

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).