Vini re, vini re! Rama ka dërguar një tweet! Hapni Panoramën, Gazetën Shqiptare, Shekullin, NOAn, ky është një nga lajmet më të rëndësishme të ditës: Rama pati një mendim dhe e shkruajti në Twitter. 140 shkronja që kanë nevojë për disa artikuj gazetarësh që të shtjellohen, copëtohen dhe përtypen.

5 Komente

Per t'u bashkangjitur me twitterin e Rames, meqenese e kane merak shume menyren e tij te re te komunikimit. Unë në fakt nuk e kuptoj, a është Shqipëria në moshën dixhitale??

http://www.youtube.com/watch?v=Xbi5qmTF0...!

Dominimit?

Jo tweeterera e fejsbukera, po edhe p*rdhet e atij qe njihet si lideri i opozites shqiptare, domosodo qe do te reflektohen neper medie. Eshte ceshtje e peshes absolute te postit qe ka e qe perfaqeson, e jo ceshtje se ai po ben apo jo te duhuren apo te mencuren.

Pastaj te dominimit a te mjerimit, i mbetet shijes se secilit.

Cicero shoku Enver

cicero bilbili yne....

hahah!

Si tha ai msusi?

Sa t'm'leni ktu ne fshat mu juve si msus, keta kalamoj ktu vetem ciu-ciu kane me bo! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).