8 Komente

  identike smiley

Vetem Bjork ka aty smiley

Jo vetem qe kenget ishin identike, po edhe videot ishin njesoj dhe ishte i njejti kengetar. Kto te rrujne fare mer! smiley

P.S. Berbero mqafsh, ju ka vone kryetari te praktikoheni qe mos iu vjedhin prape votat? smiley

Edhe ty t'u duken identike?smiley

PF ,kjo do te thote qe ne te dy s'kemi vesh per muzike smiley

Identike the!!! Njisoj mer fare. Ketyre nuk i vje turp qe vjedhin kengen, po vjedhin edhe kengetarin! smiley

Sa per vesh muzike une e di qe s'kam. Kam dash te blej nji, tek nje dyqan veglash ktu afer, po mukajeti...

Edhe une kam dash te blej ,por kur me thane qe s'kendoja keq dhe pa to ,thashe te kurseja ca .smiley

Kohe krize PF,si dihetsmiley

i njëjtë dhe teksti

lol, padashje paskam vene 2 here te njejtin link. Ne fakt tek linku i dyte duheshe vene kenga "suus" 

http://www.youtube.com/watch?v=dVvDxR8k5LY

Sidoqofte mua mu duk se ka nje ngjashmeri te madhe midis te dy kengeve jo vetem ne ngjashmerine e performaces se te dyja kengetareve, por edhe ne melodine dhe harmonine. 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).