Drejtoria e Turizmit & Promovimit shpërndan buletinin e përjavshëm informativ “Tirana Kulturore”, i cili ju informon mbi aktivitetet më të rëndësishme kulturore - artistike që do të zhvillohen javën e ardhshme në Tiranë.

NË NUMRIN E RI TË BULETINIT INFORMATIV

“TIRANA KULTURORE” ndër të tjera do të gjeni:

  • “XXL-TV” në Teatrin Kombëtar të Komedisë
  • Teatri Kukullave shfaq “Princi i Vogël”
  • Shtëpia e “Bernarda Albës” në Teatrin Metropol
  • “Amadeus” në Teatrin Kombëtar

Për më tepër informacion klikoni ketu: 

“Tirana Kulturore” administrohet nga Drejtoria e Turizmit dhe Promovimit, e cila ka për qëllim promovimin turistik të qytetit.  Për t'u regjistruar apo për të promovuar aktivitet tuaja në  “Tiranën Kulturore” dhe nëse keni pyetje, shqetësim, ankesë, sugjerim apo ide, ju lutemi, na shkruani në adresën: tirana.kulturore@tirana.gov.al

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).