Panorama Plus ka publikuar sot disa foto nga festimet e 8 marsit në Tiranë, në klubin Mumja. Në festë performuan tre striptistë të ardhur nga Londra, një balerinë femër dhe dy djem, njëri prej tyre me ngjyrë. Deri në orën 12:00, ata kanë performuar duke kaluar çdo limit, ndërsa kanë marrë në pistë femrat dhe kanë bërë lojëra seksuale me to.

Marre nga indeksonline.net

Per foto te metejshme: Lidhja

68 Komente

Une rashe dekun duke lexu komentet qe kane lane mileti posht fotove. Fuckin arabi ai vend!!! lol

lalala!

smiley

mimika e asaj gruas (femres) ne cep, majtas poshte, eshte e vetmja gje qe te ngacmon pak. e kane terhequr me zor, siduket! smiley

ou, edhe ai cuni, me bluzen me vija. duket se po thith informacion. smiley

 

 edhe ai cuni, me bluzen me vija. duket se po thith informacion.

C'duan meshkujt te festa e grave? smiley

therrimet smiley

VK lajme idiote.... 

per mu keto lloj festash jane te nje squallore e te nje trishtimi infinit.Do biba aty  te uritura ma shume ne tru qyqaret....Te organizosh e te marresh pjese ne kesi legenlleqesh eshte te mos kesh kuptuar asgje nga gruaja e vertete ,nga seksi.....eshte violence .dhune kunder gruas ta denigrosh ,ta degjenerosh.....Do te beja me fletushka pjese te Anna Karenines e t'jua jepja ta lexonin ketyre idioteve qe ridikolizohen keshtu

Zana. Eshte mbush tirana me shkodrane prandaj ndodhin kto smiley  

Tani seriozisht lajm eshte ky? Cfare do dale ne lajme tani qe nje pilot helikopteri pa nga lart nje cift qe po pallosej ne ballkon? Apo qe nje gruaje ne plazhin e dhermiut i rane pa dashje sytjenat dhe disa kalimtare te castit i pane per nje moment cicen. Budalleqe me oke... Le te argetohen se spo bejne ndonje gje te keqe, thjesht po argetohen. Po gazetari idiot qe i quan lojra seksuale....pffffff c'i duhet ketyre njehere cfar bejne njerezit me jeten e tyre, hej zot i madh ruje at vend nga budallenjte.

Keshtu argetohet gruaja dhe vajza jote 1oora?E pra gruja e vajza jote nuk duhet te jene shkodranesmiley

 

Po mos e merr moj Zana kaq seriozisht. Nga Lezha e deri ne Meteora, kshu si 1oora jane shumica. S'ke c'ti bash! Thjesht lene te vazhdojne te na rruajne topet, che lo sa fare bene. smiley

tani e dhjeve hoppa, pse paska dhe Zana tope smiley  qe i kishit me musteqe e dija, po me tope valla..

Jo, por nje dashnore shkodrane qe kisha une vdiste per kshu gjerash.. 

Zana mos e ul veten ne rangut e langove qe kapen personalisht mbas njerezve. Po te kursej ksaj radhe per respekt po ta dish qe mua nuk me mungon arsenali i fyerjeve, ohuu i kam me bollek.

Me gjith qejf ti kisha nise 2 tropojane me t'ba me pshurre gjak. Por c'ti bash qe jam djal paqsor. smiley

pse sa tropojane paske ti kshu? qenke plak qefli, po nuk te besoj gjithsesi, se je shkodran!

njady Salesha... smiley

Tropojanet vetem llafe kane, te hane ate qe hahet.

Zana,shkodranet i mbaja per njerez te humorit ,shakaxhinj ,madje me c'me kane thene se une nuk kam qene e nuk kam njohur shkodran ,perdorin dhe humore te ndyrre madje  ,por ti moj Zana me c'po shoh keto dy dite,s'e hake fare shakane.smiley

po pra, po tregohet edhe fshatari me shkodran se shkodranja  smiley   nuk prish pune se e di qe me ka keqkuptuar Zana. Edhe nuk ka faj se keto ditet e fundit ne fakt nuk eshte se jan bere shaka, por jan leshuar edhe fyerje.

zana, nuk asht shkodrane venalije, asht e ardhun.

Me siguri, dhe ky gazetari, shkodran do jete. smiley

Patjeter, me ken shkodran tana i ban... po ky gazetari do jete musliman se ska munci, ato vajzat do jene katalikesmiley

ore Hoppa, fshatar fshatar ti, po tregohesh me qytetar se Zana.smiley

Club "Mumja" smiley

 Vetem me festa te tilla seksuale te cmendura ,mund te levizin mumjet nga vendi.Megjithese me sa po shoh une e vtmja levizje qe paskan bere keto femra ,ka qene te nxjerrin celularet per te fotografuar dukurine e rralle.

Jo mo,jo,une jam shume e turpshem per te qene pjese e cmendurirave te tilla. Te pakten te vija syzet.Larg ketyre gjerave  smiley

Ti ben sikur sdo smiley 

cfare thua mo, se kurre s'kam qene me serioze se ne kete komentsmiley

 

Serioze me syte nga muskujt e barkut he?  smiley

smiley Eh,aty afersmiley

British breakfast? 

Jo ore,ka lezet mengjesi alla shqiptarece smiley

 

Kurioziteti eshte motori i jetes smiley Ketu ne Amerike quhen Go go bare.

Po e beja bisede me nje shoqen time ketu dje  per keto foto, u habita nga deshira e saj per te marr pjese ne keto clube. Qyqa thashe paskan shkalluar njerezit e Tiranes, se edhe ajo eshte Tiranse.. smiley

tiranase, por mos eshte gje me origjine nga shkodra, e ke pyt smiley

Jo jo e di me siguri 100% labe..smiley

po mir mos i thuaj njeriu se na nxorre bojensmiley

Jam kurioz. Demokrate apo socialiste jane keto grate qe marrin pjese ne te tilla aktivitete? smiley

nisur nga shfaqja dekadente, i bie te jene demokratse. Por dhe nga iphonet qe mbartin i bie te jene nga forumi i gruas se topallit.Kjo e fundit fanse e madhe e apple

..ja se mos dallon ndonje ketu..

jane foto interneti.

po ndonje nga keto nimfat e peshkut a ka qene prezente, qe te na japi pershtypjet e saja rreth festes.. 

nimfat e peshkut

lol

veze dynjaja, nga nimfat e peshkut

 

Nuk jane te kualifikuara politikisht...Jane thjesht biba....

po nuk kan faj o Zana jan thar per cik muskuj barku smiley ti vete dje i shave ata burrat ne foto se ishin te gjith barkderra, ja ngacmim seksual quhet edhe aismiley

Te pakten keta hamshoret te ishin tanet (ka me bollek)Te vijne ca nga Londra??Sinqerisht eshte fyerje per meshkujt tane....madje keta keshtu te palestruar i shoh nje çike si me dyshim ne orientimin e tyre sexual smiley

 

Tanet jan burra me namuz nuk dalin te lene koqen e namit, ja marrim keta ta fillojne punen dhe pastaj e mbarojme vete, si thua tismiley kush del me i zgjuar?

''Hamshoret'' i ke si spektatore te uritur smiley 

Ne fakt habitem pse komentohet vetem per femrat pjesmarrese, mesa shoh ne foto festen e kan nderuar edhe djemte smiley

Ore, o do behemi si gjithe "bota" o s'ka. Do kapim kohen e humbur se po na iken jeta per shalesh. smiley 

Ti po flet per vete apo per te gjithe ne? smiley

Per te gjitha ju. Dhe ty ta kam friken se ja keni hudh voten familjarisht Lulit. smiley

Qetesohu se nuk kam votuar fare.. smiley

Shqiperia po ndryshon!smiley  

qenka bere deti kos, tha,  dhe o, (gra.smiley), burra  te rrembjme nganje luge..    feste e paçi gjithmone!

Sa lehte qe mashtroheni edhe juve. smiley. Kjo foto eshte foto e marre nga interneti, si te gjitha fotot e botuara te ajo gazeta qe kishte bere kete artikullin. Nuk eshte ne Shqiperi pra, prandaj kot komenti ai cuni, ajo goca. Fotoja eshte nga pubet britanike.

Ndersa per te Mumja, s'eshte bere ndonje feste e tille sic sugjeron fotoja, pervecse nje striptisti mashkull dhe dy goca qe kane dale edhe te Cani. Asgje speciale. Por natyrisht duhet bere nje cike reklame ne gazete me fotot interneti.

e ke gabim, dallohen qe jane fytyra te uritura shqiptaresh..

jane foto interneti mor.

po mire, cfare lidhje ka. I kane bere me cel dhe i kane hedhur ne internet

prit mor shoku te t'i gjej videot nga i kane marre.

Sivjet nuk e di, por vjet u be vertet keshtu. S'ishte nevoja per foto interneti. E kishte pasur plot goca qe ishin ngjitur e kishin mbushur duart. smiley Dhe nga fotot, ai eshte prape club mumja, 100% e sigurt. Kam nje shoqe qe shkoi vjet.

ate do thosha dhe une, ca ti besh qe jan surreter tipik shqiptar haha

Madje po te shohesh me vemendje foton e ketij ketu duket qarte pa ambiguitet se eshte :Tutto fumo e niente arrosto....smileyparaqitet dobet ...smileysmileysmiley

aman mo dhe ju , festun ca ne ket far feje dhe u bo nami ne lajme .. realiteti i reklamuar eshte shume fallco . 

Kam pershtypjen, se titulli ishte komercial, thjesht per te terhequr lexuesin, blersin me sakte. 

Teme per tu ngritur nervat vahabisteve ne kosove dhe maqedoni smiley ata vdesin per tema te tilla smiley 

A ka ne Tirane/Shq  streptease club ?! Ku burrat grate shkojn per qejfin e tyre edhe ne dite normale jo festive ?!

organizohen here pas here me balerina, por strip club tamam nuk ka

ka ne sarande,gjate veres jan dy bare me streptease ,goca shqiptare jan ,por kur padronet e bareve marrin vesh qe po i viziton shiku,strepteastet vazhdojn show me pantallona

Genoa - Juventus plus kater.

Per temen ?

Po gra Shqiperie qe u kane zene kembet asfalt. smiley

Ne meshkujt* te shkojme ne vende, bile s'ka problem kur tjetra eshte krejt lakuriq ne preherin tend dhe ta sjell p... 2 cm nga goja, po femrat mazalla se shikojne nje here ne vit ndonje mashkull me rroba banje ne skene se qiuhet feste seksualisht e qmendur? smiley

*Flas ne nr shumes per gjinine se vete jam burre i ndershem. smiley

Jam me Xhibin. Te bejne me ca te duan, sa moralist paskan qene edhe keta...

Turpi ne kete rast eshte qe gazeta e ka bere sikur ca, dhe qe ca rob komentojne sikur jane nga arabia.

Shqiperine e mori lumi o Kico dudumi i thone ketij muhabeti por me teper me vjen keq per ata djem ( perfshi dhe mua ) qe shpresonin te gjenin ndonje vajze " per se mbari "  ne atdhe se me sa duket jane bere me keq se ato laviret e semaforeve.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).