Nuk jam i sigurt per kohen kur mund te jete postuar,por rreth para nje muaji ka qene nje Teme per qytetet e Shqiperise,nje foto per cdo qytet,nuk po e gjej dot dhe nqs ka mundesi njeri te ma gjeje ta postoje linkun kete poshte.

Faleminderit!

3 Komente

Merru me Anonimin,ai i di me mire keto pune.

Rrofsh,e kerkoja per infon qe kishte tek disa komente per fotot perkatese smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).