Per ata qe kane kuriozitet te marrin vesh si shkoi ai udhetimi yne ne Berat, une kam sjelle kete video 3 minuta qe mundohet te jape nje shije te asaj qe do jete seria e plote kushtuar Beratit.

 

43 Komente

Per me shume referohu tek : Kryqezata e I suedeze ne Lushnje dhe rezistenca pasive e popullates lokale. smiley

Hallall. Boni qejf smiley

Po skam faj bre. OFiqos dhe OIdrizit iu kput mesi, xhuventuja d'oxhi i bine OSumes per qejf smiley

E e xheloz.

Saktesim: OFiqo i referohet vetem personazhit Fiqiri (mua me). It was intended to bring it inline with the rest of the sentence.

Saktesim: OFiqo i referohet vetem personazhit Fiqiri (mua me).

Ja, vetem ti kshu e?

At Sofa King, our prices are Sofa King low - thot reklama Xhib.

Eh, e pash ate te suedezve. Po ishte me te futme ajo, se nuk e kishim mendjen. Javes tjeter do nisim ne nje autobuz me gjimnazista. Sa te hyjne ata ne suedi do dalin te bejne pis. Kurse suedezet do veshtrojne si te paralizuar nga kafenete dhe ballkonet...

Per ju paska qen kjo demokracia mer daj. Ne lam lesht agresivisht tuj punu tokat e shoqerise se bolekut smiley

Bukur.Qenkeni kenaqsmileyVetem kjo muzika sikur s'nuk.Po ti e dismiley

p.s.Te mundi kecismiley

Muzika e ketij klipit vertete s'nuk fare. Nuk do te jete ne program. Per tu kenaqur u kenaqem shume. Edhe keshilla prej temes qe hapa ketu morem. keshtu takuam nje personazh shume interesant, dhe vajtem edhe ne kombinatin e rrenuar...

 keshtu takuam nje personazh shume interesant, smiley..kur ke ne ndermend me e qit ket personazh se na bone kurioze o burre..

smiley

Nice Blend, qeke knaq smiley

U shkriva me ate skenen e pazarit me shumice te zarzavateve ne Lushnje, ku historikisht bllokohet trafiku.

I hate that place so much smiley

Shyqyr,ne Berat spaska ndodh asgje.

..cfare ndodh ne Berat, stays in Berat...

U shkriva me ate skenen e pazarit me shumice te zarzavateve ne Lushnje, ku historikisht bllokohet trafiku.

..ku e pe ket skene moj Ruzhde,ka  ndonje link vetem per VIP-at apo teta-tete me sms te brondshme..?

e mer se sdo rri ta shof dy here

eshte nje skene me kamioncinat, autobusat etj qe qendrojne ne ate segment rruge ne ushnje smiley

Ruzho, ajo eshte ne Berat, pazari qenkerka cdo te shtune ne mengjes nga ana e Gorrices. Ata qe perdorin rrugen ankohen per vonesa nga njerezit qe kane dale per pazar... ne rruge. smiley Ura qe duket eshte ajo qe lidh Mangalemin dhe Gorricen.

Meqe jemi tek pazaret. Segmenti Kavaje - Rrogozhine i pershendet shoferet me tufa gjigande karrotash qe shiten ne rruge ne ca tezga plo fruta, ngjyra. Nje piktor i mire mund te bente impresionizem fantastik me ato tezgat me fruta/ngjyra.

po nga rruga tjeter ku shifet kisha ortodokse e ushnjes mo, mu duk se ishte aty kamioncina smiley

nejse, sidoqofte tregjet jane shume pikante smiley

O Ruzhe ,po eshte ne Berat ,moj cupe! Te ka ngele fiksim keq Uuushnja,tysmiley

PS: Shume e bukur video, Blendi.

Bah! Kur shoh udhetime te ketilla,me iken truri fare,se me pelqen shume te udhetojsmiley

 

o berat ce pate fat..

pune smiley me kamerat dhe efektet

fajin per kete e kane indrit kasmi dhe belino zeneli. smiley

po nicket, si i kane keta te dy mo?smiley

kiiiiiiiiiiiitsch  smiley

Yes good job me kamerat smiley

Hallall paski bere qef. Mgjths me gjithe kete hype dhe nga titulli "ca ndodhi ne berat" une prisja te kishit takuar krejt serendipitisht ndonje grup gocash spontane nga Kelcyra dhe tja kishit futur nje dore ashu, trahanaje, ne natyre. smiley

Questo video include contenuti di Time S.p.A. che sono stati bloccati nel tuo Paese dallo stesso proprietario per motivi di copyright.

lol Videon e paskan bllokuar ne Itali...

ja cfare ndodhi ne berat:

ky cuni ktuna ka rrujt mustaqet... qe si ka dal:

qe prape:

before:

 

after:

nqse keni veshtiresi ta njihni se per ke behet fjale, ne foton e meposhtme eshte i pangaterrueshem:

Na jepni nje informacion kush i organizon kto turet, sa serioze jane ( sigurisht edhe nje ide rreth cmimit)?

 Me pelqeu shume ky klip. Krahasuar me  reklamat sieneniste qe MTKRS hodhi,  reklama  keto gati gati erotiste ( always a beautiful sexy lady in content) per te cilat jam e sigurt se  buxheti ka qene i majme, kjo videoja jote mund te sherbente i mij her ma mir per promovim turistik smiley good job!

Ne Berat qenka bere namismiley
Ju paskam zili,sidomos te ajo pjesa me tigansmiley

Me pelqen stili i fotografise. Po prape se c'ka dicka qe mungon.

Vini re ngjashmerine:

 

  

smiley

Fiks ja kam gjet!

Qe te jemi ne linje me temat gay te peshkut... smiley 

Si tha ai?! "Il parto non e' che mi preoccupa tantissimo. Piuttosto, mi preoccupa l'accoppiamento! smiley

http://youtu.be/5FIrBcS6o8E

bukur, tamam per spot turizmi smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).