Gëzuar Pashkën Katolike, për të gjithë frenkuentuesit, miqtë e miket e PPU!

20 Komente

Gezuar Zanasmiley

Gëzuar!

Ca jane festa me te ngrena e me te pira une i festoj te gjitha !

Gezuar Zana !

P.S. Milan dobet eee? smiley

Sot nuk eshte vetem Pashka Katolike, gjithsesi... Gezuar Pashken te gjitheve smiley

e drejte, po vetem katoliket dine ta festojne, dhe vetem katoliket e dine cdmth "gezuar" dhe vetem ata dine te gezojne. cuditu sa te duash.

Ou, pse evangjelistet jo? smiley

evangjekush???

ne fakt... ku jane keta? nga fshihen?

Kerko dhe do gjesh smiley

Ta gezojne ata qe e festojne. Po na dhane ndonje veze, flm u themi. smiley

megjithese jam bektashi, ju urojme edhe ne katolikeve gezuar Pashken.... Krishti u ngjall........ Vertete u ngjall

Megjithate bete me hile se kur ne kishim Sulltan Novruzin nuk na uroi njeri, po na e ngaterruan festen me fitoren e pare te PD-se... po ne si gjithmone jemi tolerante.....

Ku pyet shqiptari per ndasira te tilla.Per Nevruzin,do marrim hak ne ndonje festitim tjeter.

Gezuar!smiley

Gezuar sidomos per ju qe e festoni smiley 

Veze , veze dhe vetem Veze .Aty gjendet e ardhmja jo vetem e Katolikeve . Dhe ata jane per Veze e Vezore dhe une i pershendes gezuar per njerzimin me Vez e Vezore  smiley pa ...ythoret qe akoma nuk e kan cfaq simBolen e tyre   

Gezuar Pashket per gjithe besimataretsmiley

sa te varfer me gezimet ca e ca, gezojne vetem kur u thone! smiley

 

Gezuar te gjitheve! smiley Na moren ne qafe lepurushat prej cokollate. smiley

gezuar !

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).