Sot u bllokova ne trafik perballe INSTAT-it, te hyrja e rruges se shtepise se Berishes. Prisja te dilte Berisha, kur pashe qe doli Fatos Nano. 

Kush ia paguan Fatos Nanos truprojat, makinat, dhe c'te drejta ka ai per te bllokuar trafikun?

I njihet ndonje status nga shteti, apo nga xhepi i vet?

17 Komente

kandidat per presidentsmiley

Pse ,si  thua ti ,ta humbi shansin per t'u  bere president?

nano erdhi dhe pervec te tjerash liroi edhe trafikun sepse sapo iku nano nuk kishte trafik. bllokimi i trafikut vjen nga njerez kureshtare qe rrine shofin nga hyri e nga doli nano. kur te mesohemi me kulturen e punes qe te mos futim hundet ne punen e te tjereve atehere dhe trafiku do te kete nje frymemearrje me te lehte, si ne gjithe boten xhanem

Si duket po rregullon telat me Buall Mavrine, dhe pasi ti rregulloje, te bejne ndonje skenar te ri te dy. 

Ky pa u bere president, bllokon qarkullimin e makinave.

Pa le kur te behet, do t'u pengoj njerezve qarkullimin e gjakut.

...mos te pengova qrkullimin e molleve..?

smiley

 

Witho, kur e pe Nanon mos ishte duke i dhonë makinës/benzit? Nëse po, atëhere je keqkuptuar. Thjesht, Nano është punësuar shofer i Berishës dhe ky i fundit do te ketë qëne ne sediljen e pasme, gjë që ti nuk e ke vënë re; pasi edhe xhamat i kanë të erëta.

Shofer me te drejte destinacioni eshte Nanua apo... shofer qe vete ku i thone?

 

nano i jep gjithnje vete fuoristrades se vet

e kishte parkuar te instati, erdhi qe nga rrugica e Berishes, dhe trafiku mbeti i bllokuar derisa takoi disa rob aty neper trotuar, u ngjit ne makine e iku. 

Une kisha marre dhe taksi qe te mos behesha vone ne pune, imagjino ca nervi smiley

Eshte ish kryeminister i biri i botes mo. Ka privilegje.

Une qe ne Tr jam nje here ne jave,jo me shume se 3 ore,me ka qellu te ndrohem tre here me Mejdanin dhe te shoqen,ne kembe.Ndyshimin shifeni vete.

po pra,e qarte diferenca..Mejdani eshte "fit" ka lezet..,ndersa ky Nanoja mu si kokodashke,koke e bythe nje..smiley

Pervec ksaj,Nanos i pelqen me ba naqun garip,qe i jep vete fuoristrades dhe qarkullon me bodyguard-a.Adolishentet e shofin gjithe adhurim.-hallall i'a bofte Zoti,ai osh per president lale.smiley

NANO+BERISHE=PPSH

Statusin e te qenit SHQIPTAR - kjo shpjegon gjithcka smiley

Ka statusin e te fortit te dhene nga poplli

Statusin e Milionerit ne Euro, eshte gje e madhe kjo or tie.

nuk eshte ceshtje statusi milioneri. Por nano para se te ikte kur humbi zgjedhjet, miratoi rrufeshem nje ligj i cili adetet e presidentit ja njifte dhe krieministrit. Mirpo kodoshi cfar beri? Nderkohe qe per presidentin ishte vetem 4 vjet privilegji pas mandatit, ai me duket se e beri per krieministrin per 8 vjet (citation needed smiley ). 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).