Fëmijët e shkollave fillore kanë dalë në Bulevard me muzikë dhe lojra për të festuar 1 Qershorin

27 Komente

po xhibi ku o ktu, se ka dal me festu me kalamojt ene ai smiley

ja marrsha t'ligat ketij ketu qe ka zane gjysen e fotos me ate bark....smiley

Asnjeri s'paska varur qershi te veshet? smiley

Gezuar festen ciliminjve!smiley

Gezuar festen peshq! smiley

Ja e ardhmja jone. Tek keta kam besim une, i kemi te mire.smiley

Cupat njehere i kem si yje, kurse cunat i kemi xhagajdur komplet smiley

Ah, Gezuar me gjithe shpirt. Per brezin tone 1 Qershori ishte kulmi i kenaqesise qe vitit. Pas nje viti te gjate e te lodhshem (kishte kerkese llogarie atehere jo shaka) 3 muaj pushim dukeshin si nje pafundesi. Fundi i 3 muajve pushim do numeronte qindra zhapike te vrare, flutura ne qese, peshq ne kavanoze, gjunje te nxire, topa plastike te shpuar, sandale te shqyera, hyrje-dalje nga dritaret e trenave.................  Sa kujtime...........

Bofshi qejf kalamoja.

raca po shko drejt mesatares perendimore. kemi ardh mire.

e vertet!  por  duhet pranuar (me modesti)   djemte  shqiptare qe kane lindur ne perendim  jane cik me te bukur..smiley

e pranoj pa asnji hezitim kete smiley

S'jam hic dakord! Cunin e kam yll! smiley

Ti Belul bej Vlora na marrc te ligat e djelmvet dhe cupavet te lindur ne lindje te mesmesmiley
Se i kemi si yje,qe ju befte mamaja
He!

mire mire, Teuta & vlora  keni te drejte!  te gjithe femijet jane te bukur!smiley  

ça do bejme tashi.. ja te themi nje nga keto klishete  te dalim nga situata.smiley, pa u pleksur me keq akoma..smiley

Ta gezojne festen kalamajte. Gocat ne foto shume te shplara. smiley

smiley  Jane ne tetevjecare.

Sa e shpifur... kush e pa lajmin tek topi, me kalamajt qe bertisnin "Sali Berisha" ne festen ku do te shkonte Berisha, dhe te tjeret "edi", kur i vizitoi Edi Rama. 

e kane si tifozllik, edhe po tu thush sponxh-bobi ashtu do bertasin mos e vrit men'ien!

problemi eshte qe i kane mesuar ta bejne

Get yer crotch fruit of my lawn...

Gezuar kalamaja! E paci sa me te bukur femijerine e u ndjekte fati pas gjithe jeten. smiley

Gezuar! Gezuar!! smiley

http://www.youtube.com/watch?v=ogWDUCD5y...

Keta jane e ardhmja, keta qe zysha i meson me dashurine per xhaxhin sali. keta qe slane me miting politikanesh pa shkuar.

Do thoshte Totò i famshem: ma mi faccia il piacere...se ne vada

deri ne cfare date festohet 1 qershori?

deri me 36 gusht.smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).